POLITYKA

Kto by pomyślał! Do Boga doprowadził ją… twórca „Playboya”

Aktorka Andrea Logan White, żona Davida A.R. White’a, przyznała, że kiedy znajdowała się na "niewłaściwej ścieżce" życia drogę do Jezusa pomógł znaleźć jej Hugh Hefner, twórca „Playboya”.

Podczas rozmowy z Fox Radio News o jej najnowszej książce „Perfectly Unfinished”, Logan White ujawniła, że ​​Bóg użył Hefnera w jej życiu, by doprowadzić ją do Jezusa. Twórca „Playboya” zastąpił jej ojca w momencie, kiedy ona sama miała zaburzenia odżywiania. Przekonywał ją, że pozwoli jej pozować w swoich pismach dla dorosłych, jeśli tylko zacznie normalnie jeść.  Hefner zapewnił jej także limuzynę, by mogła jeździć nią do kościoła. 

 

Aktorka pochodzi z rozbitej rodziny. Żeby wypełnić pustkę rzuciła się w wir hollywoodzkiego życia. Z czasem jednak zdała sobie sprawę, że to nie zabawy czy imprezy nadają jej życiu sens, tylko Bóg. "W jakiś sposób Bóg użył go (Hefnera) w tym świecie, aby doprowadzić mnie do punktu, w którym zdałam sobie sprawę, że to nie jest spełnienie, że to oszustwo” – mówiła.

 

Andrea Logan White poznała ciemną stronę showbiznesu, nieobce jej były narkotyki czy perwersja. Bóg – jak mówi – był cierpliwy i czekał na nią:  "Wszyscy byli półnadzy, kobiety miały implanty piersi, wszyscy byli tacy idealni, weszłam w to, bo nie miałam wtedy wiary” – wspomina aktorka pobyt w domu Hefnera.

 

Logan White, współwłaścicielka jednego z najbardziej znanych chrześcijańskich studiów w Hollywood, Pure Flix Entertainment, wspominała, jak pewnego dnia siedziała w samochodzie na skraju załamania nerwowego. Kierowca włączył jej radio. To była chrześcijańska stacja:  "Włączyłam stację radiową, a tam pastor powtarzał: Jezus cię kocha. Zaczęłam po prostu wołać Boga. To była naprawdę zmiana w mojej wierze i moim życiu, postanowiłam wtedy iść lepszą ścieżką”. 

 

Logan White zaczął uczęszczać do kościoła Malibu Vineyard w Los Angeles, gdzie poznała swojego męża, Davida A. R. White’a. Para jest razem od 15 lat, ma troje dzieci. Na swoim koncie mają produkcję filmu „Bóg nie umarł”. 

 

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Lekarz, który zaoferował kurację Charliemu, ocalił życie tego dziecka! "Charlie Gard jest istotą ludzką zasługującą na szansę, aby przeżyć"

O pracę na Wyspach już nie będzie tak łatwo. Oto, co planuje brytyjski rząd

Glińscy bronią status quo?

Redakcja malydziennik
Ładuję....