POLITYKA

Ksiądz zszokował internautów. A powiedział tylko o tym, jak żony powinny dbać o mężów!

Ks. Franciszek Głód rozgrzał Twittera wpisami o tym, jak żona ma zadowalać męża. Internauci zmieszali duchownego z błotem. Czy słusznie? 
Oto co napisał ksiądz na Twitterze:

„Często mężczyzna bardzo długo mobilizuje się do rozpoczęcia zadania, robiąc wrażenie jakby był leniwy. Gdy jednak rozpocznie działanie, wówczas angażuje się do końca. Wszystko inne w tym momencie jest mniej ważne” – to wpis ks. Głoda z wtorku. Tego samego dnia pojawiły się też takie:

 

„Mężczyzna często po skończonej pracy czuje się bardzo wyczerpany. Potrzebuje pochwały, odpoczynku, nie można go zaraz angażować do następnej pracy. Trzeba cierpliwie poczekać. Żony powinny o tym wiedzieć!”

„Normalny rytm działania i życia mężczyzny to: najpierw dosyć długie przygotowanie, intensyfikacja motywacji, później maksymalne zaangażowanie i wytężona praca, a następnie czas relaksu i odpoczynku. Mądra żona potrafi ten naturalny rytm odpowiednio zagospodarować”

 

Pod wpisami księdza pojawiły się krytyczne wpisy:

 

„Na czym opiera pan to twierdzenie? Na autopsji?”

„Serio?”, „Ksiądz swoimi wpisami nie tylko bardzo denerwuje kobiety, ale również obraża mężczyzn. Kobiety nie są nieczułymi jędzami, a mężczyźni bezmyślnymi istotami. Jesteśmy w stanie świadomie kierować swoimi czynami i nastawieniem”

„A mądra to taka, co kapcie przynosi czy taka, co wymaga podziału obowiązków?”

„Ksiądz ma takie pojęcie o życiu w związku, że szok”

Czy rzeczywiście ksiądz przesadził?

sksl/Twitter

Komentarze

Zobacz także

„To jest nóżka, a to ramię”. Oto, co kliniki aborcyjne robią z częściami ciał abortowanych dzieci! W końcu prawda wychodzi na jaw!

Redakcja malydziennik

Papież odważnie krytykuje to, co robi np. Soros!

A w Holandii Wilders…

Ładuję....