WYDARZENIA

Ks. Oko w punkt! Gender to narzędzie, żeby odebrać ludziom Boga

W poranku Telewizji Republika, Aleksander Wierzejski połączył się telefonicznie z ks. prof. Dariuszem Oko, teologiem, filozofem oraz wykładowcą Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Rozmowy dotyczyły zjawiska gender.

Gospodarz programu zapytał księdza, dlaczego w ogóle istnieje zjawisko gender (gender to przekonanie że płeć nie wynika z anatomii a jedynie z socjalizacji- przyp. red.). Ks. Oko powiedział, że ta strategia wprowadzona jest po to by wypowiedzieć wojnę tradycyjnej rodzinie- o czym mówił już papież Franciszek. Usiłuje się zniszczyć u dzieci tożsamość płciową, to zbrodnia na dzieciach- stwierdził ksiądz. W Niemczech w jednym z podręczników jest ćwiczenie, na zaprojektowanie domu publicznego- z uwzględnieniem różnych orientacji. Wykonują je 15-latkowie. Dzieje się to po to, żeby sami rozważyli pracę w domu publicznym- stwierdził ks. Dariusz Oko.

 

Dlaczego wpuszczać genderowców do szkół? To jak wpuszczać handlarzy narkotyków. To ludzie dla których bogiem stał się seks. Często to maniacy seksualni. Poprzez deprywacje dzieci chcą wpłynąć na społeczeństwo. To woja wydana chrześcijaństwu. Widzimy do czego to może doprowadzić patrząc na to co się dzieje w stanach- stwierdził wykładowca.

 

Gość programu powiedział też, jakie cele społeczne ma ta ideologia. Na zachodzie- społeczeństwa mają być poddane genderystom- stwierdził ks. prof. Oko. Oni stosują prymitywne schematy marksistowskie- wtedy był dobry lud pracujący a uciskająca burżuazja zła. Teraz wg nich, największym uciskającym jest kościół. Żeby zrobił się raj seksualny trzeba zniszczyć kościół. Żeby każdy mógł robić co chce. To program katastrofalny dla rodziny. To narzędzie żeby odebrać ludziom Boga, żeby go wykorzenić powiedział ks. Dariusz Oko.

 

Wilhelm Reich który sam żył jak szaleniec za co później poniósł karę, dawał taką radę- nie atakujcie kościoła, wpływajcie na dzieci- i to teraz możemy obserwować. Poprzednia ekipa chciała coś takiego wprowadzić w Polsce. Musimy działać, żeby coś takiego nie weszło do szkół. To jak marksizm czy bolszewizm. Moskwa chciała narzucić komunizm, Bruksela chce teraz narzucić ateistyczny genderyzm. Polacy są mądrym narodem, dlatego jeszcze nam tego nie wprowadzono- stwierdził ksiądz Oko.

 

Wiele lat spędziłem na zachodzie widziałem jaki to ma wpływ. Gender powoduje że jeszcze mniej się rodzi dzieci. W to miejsce wchodzi islam. To co stało się z zachodem, co wprowadziły ateistyczne elity, to prowadzi do końca cywilizacji, kultury. Jesteśmy najbardziej wierzącym, zatem i najmądrzejszym narodem, dlatego tego u nas nie ma jeszcze tego. U nas komunizm też był najsłabszy. To wielka mądrość polaków ze potrafimy się bronić przed ideologiami.– stwierdził ks. prof. Dariusz Oko, teolog, filozof oraz wykładowca Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Polski zakonnik przeżył APOKALIPSĘ zgotowaną przez muzułmańskich rebeliantów

Modelka straciła nogę w wypadku. ZOBACZ jak teraz WYGLĄDA i ŻYJE [FOTO]

Adam Gaafar

Włochy uderzają w oszołomstwo antyszczepionkowe! Tam się z nimi nie cackają

Redakcja malydziennik
Ładuję....