POLITYKA

Ks. Lemański PRZEPROSIŁ premier Szydło i wszystkich, których dotknęły jego skandaliczne słowa

Ksiądz Wojciech Lemański, nie przebierając w słowach, napisał o premier Beacie Szydło, że "łże jak bura suka". Teraz za te hańbiące słowa ksiądz Lemański przeprasza.

– Wczoraj cały dzień spędziłem w Łodzi wspominając z przyjaciółmi straszne dni społeczności żydowskiej czasu zagłady. Gdy wieczorem wróciłem do domu, przeczytałem wypowiedź pani premier na temat demonstracji w obronie sądów. Przyznaję, że boleśnie mnie te słowa dotknęły. Przez kilka dni uczestniczyłem w demonstracjach i spotykałem na nich wielu ludzi autentycznie zatroskanych o Polskę. Skomentowałem słowa pani premier, choć należało pozwolić ostygnąć emocjom. Muszę przyznać, że mnie poniosło – napisał na Facebooku suspendowany ksiądz.  

 

– Chciałem jakoś stanąć w obronie tych, z którymi byłem wtedy pod sejmem, pod pałacem prezydenckim, pod sądem najwyższym. Mój komentarz był twardy i bezkompromisowy. Zbyt twardy i zbyt emocjonalny. Prawdy należy bronić ale czynić to należy rozważnie i spokojnie. Przepraszam panią premier i wszystkich, którzy poczuli się moim komentarzem dotknięci. Wszystkich, którzy odczytali moje słowa jako obraźliwe i zbyt mocne – dodaje ksiądz Lemański. 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Aresztowany islamista-pracownik kontrwywiadu Niemiec to Hiszpan, były aktor porno

Redakcja malydziennik

Skandal! Ks. Lemański obraża premier Beatę Szydło: „Łże jak bura suka”

Redakcja malydziennik

Apokalipsa wg. Gadowskiego: Opozycja będzie dążyć w 2017 r. do obalenia rządu i …

Redakcja malydziennik
Ładuję....