POLITYKA

Ks. Isakowicz-Zaleski się nie patyczkuje. Ostra opinia na temat Castro!

Antykomunizm ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego nie traci ostrości. I zapewne dlatego, jako jeden z nielicznych kapłanów zdecydował się on na przypomnienie, że Bóg jest nie tylko miłosierny, ale i sprawiedliwy.

W zalewie zapewnień o miłosierdziu Bożym także dla zbrodniarzy (zapewnień prawdziwych, ale jednak jednostronnych) ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski mocno odcina się odwagą. Ten krakowski kapłan zdecydował się bowiem przypomnieć, że śmierć to nie tylko spotkanie z Bogiem miłosiernym, ale także sprawiedliwym.

 

 

„Dyktator Fidel Castro uniknął sądu za swoje liczne zbrodnie, ale nie uniknie Sądu Bożego. Tak jak i inny zbrodniarze, których „postępowi” usprawiedliwiają” – napisał ks. Isakowicz-Zaleski. I trudno się z tym krótkim zdaniem nie zgodzić. A jeśli coś można do tego dodać, to jedynie, że jak każdy, również Fidel Castro, jeśli nawet w ostatnim momencie swojego życia, zwrócił się do Pana, może liczyć na miłosierdzie. Miłosierdzie, które nie wyklucza sprawiedliwości.

 

TPT/Isakowicz.pl

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Jarosław Kaczyński jest HOMOSEKSUALISTĄ? Lech Wałęsa opublikował na facebooku obrzydliwe insynuacje!

Redakcja malydziennik

Czy Platforma Obywatelska to zakamuflowana OPCJA NIEMIECKA?

Minęło już tyle lat, a ta śmierć ciągle jest zagadką. 40 lat temu w bramie przy Szewskiej znaleziono ciało STANISŁAWA PYJASA

Ładuję....