ARCHIWUM

Krzysztof Bosak złamał zasady debaty! Interwencja prowadzącego z TVP [WIDEO]

Podczas debaty przedwyborczej do PE emitowanej na antenie TVP kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak wręczył Jadwidze Wiśniewskiej z PiS znaczek STOP447. Ta jednak nie zgodziła się go przyjąć.

W trakcie debaty Krzysztof Bosak nawiązał do podnoszonej w ostatnim czasie kwestii roszczeń majątkowych, które amerykańscy Żydzie wysuwają w stosunku do Polski. W pewnym momencie podszedł do kandydatki PiS ze znaczkiem STOP447.

„Proszę to wpiąć, jeżeli jesteście państwo przeciwko tej ustawie. Wprowadzacie wyborców w błąd” – powiedział i położył znaczek na pulpicie Jadwigi Wiśniewskiej. Europosłanka PiS odmówiła Bosakowi spełnienia jego prośby stwierdzając, że łamie standardy dyskusji.

Czytaj także: Zakonnica pedofilka. Ofiary doszły do głosu

Zachowanie Bosaka spotkało się z interwencją prowadzącego Michała Adamczyka, który  upomniał Bosaka za nieprzestrzeganie zasad debaty. Polityk powtórzył, że jeśli przedstawicielka PiS jest przeciwko ustawie, to prosi ją o przyjęcie znaczka. Wiśniewska określiła wtedy Bosaka mianem „gadżeciarza”.

W dalszej części debaty europosłanka mówiła natomiast, że PiS jest jedyną partią, która zagwarantuje, że Polska nie będzie musiała wypłacać roszczeń.

W debacie w TVP brali udział Jadwiga Wiśniewska z PiS, Jan Olbrycht zKE), Krzysztof Śmiszek z partii Wiosna, Adrian Zandberg z Lewicy Razem, Krzysztof Bosak z Konfederacji i Paweł Kukiz z Kukiz ’15. Była ona oficjalnie podzielona na kilka bloków tematycznych. Kandydaci odpowiadali m.in. na pytania związane z bezpieczeństwem, gospodarką oraz pozycją i  rolą Polski w UE.

Źródło: kresy.pl

Komentarze

Zobacz także

Zagadkowa śmierć Polki w Egipcie. MSZ monitoruje postępowanie w tej sprawie

Redakcja malydziennik

Ruscy znowu zaatakowały Ukrainę, zabijając czterech cywilów!

Redakcja malydziennik

Urodzona i wrzucona do śmietnika… W tym kraju dla DZIEWCZYNEK nie ma litości

Redakcja malydziennik
Ładuję....