ARCHIWUM

Krystyna Pawłowicz w Nowym Jorku spotkała Trumpa?

Krystyna Pawłowicz od kilku dni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie m.in. brała udział w spotkaniach z amerykańska Polonią. Dzisiaj poseł Pawłowicz napisała post na Facebooku, w którym twierdzi, że spotkała Donalda Trumpa…

Prezydent USA Donald TRUMP przejeżdżając limuzyną przed swą twierdzą w Nowym Jorku pozdrowił Polskę. Zdążyłam uchwycić to pozdrowienie aparatem. Prezydent prosił, by przekazać Grzegorzowi"ZaWszystkoWasRozliczymy"Schetynie, żeby się nie martwił, bo PO władzy i tak nigdy już nie odzyska… – napisała posłanka na swoim Facebooku. 

 

Całość oczywiście jest żartem ze strony poseł Pawłowicz, która pokazuje, że ma do siebie duży dystans.

 

Nie po raz pierwszy "oberwało się" w poście poseł Pawłowicz przewodniczącemu PO, Grzegorzowi Schetynie, już w poście z 30 czerwca poseł Pawłowicz pisała – Specjalne pozdrowienia dla szefa zjednoczonej opozycji totalnej, posła Grzegorza primo voto "ZniszczęCię", secundo voto "OdpowiecieZaTo",tertio voto "NiePozwolimyNaTo"Schetyny. Pozdrawiam z okazji zjazdu PIS w Przysusze. Przed Polską piękna przyszłość. Cieszmy się wszyscy. Pan przewodniczący "OdpowiecieZaTo"Schetyna także będzie beneficjentem reform – napisała na Facebooku poseł PiS. 

Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

Zobacz także

OTO prawdziwe rozeznanie sytuacji osób rozwiedzionych. Ten kardynał mówi, JAK JEST!

Redakcja malydziennik

Donald Trump stanie przed SĄDEM? Został POZWANY przez 7 osób!

Redakcja malydziennik

Wiesz, co napisał Jezus palcem na ziemi? "Są to jedyne słowa zapisane przez Jezusa"

Redakcja malydziennik
Ładuję....