POLITYKA

Krystyna Pawłowicz w Nowym Jorku spotkała Trumpa?

Krystyna Pawłowicz od kilku dni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie m.in. brała udział w spotkaniach z amerykańska Polonią. Dzisiaj poseł Pawłowicz napisała post na Facebooku, w którym twierdzi, że spotkała Donalda Trumpa…

Prezydent USA Donald TRUMP przejeżdżając limuzyną przed swą twierdzą w Nowym Jorku pozdrowił Polskę. Zdążyłam uchwycić to pozdrowienie aparatem. Prezydent prosił, by przekazać Grzegorzowi"ZaWszystkoWasRozliczymy"Schetynie, żeby się nie martwił, bo PO władzy i tak nigdy już nie odzyska… – napisała posłanka na swoim Facebooku. 

 

Całość oczywiście jest żartem ze strony poseł Pawłowicz, która pokazuje, że ma do siebie duży dystans.

 

Nie po raz pierwszy "oberwało się" w poście poseł Pawłowicz przewodniczącemu PO, Grzegorzowi Schetynie, już w poście z 30 czerwca poseł Pawłowicz pisała – Specjalne pozdrowienia dla szefa zjednoczonej opozycji totalnej, posła Grzegorza primo voto "ZniszczęCię", secundo voto "OdpowiecieZaTo",tertio voto "NiePozwolimyNaTo"Schetyny. Pozdrawiam z okazji zjazdu PIS w Przysusze. Przed Polską piękna przyszłość. Cieszmy się wszyscy. Pan przewodniczący "OdpowiecieZaTo"Schetyna także będzie beneficjentem reform – napisała na Facebooku poseł PiS. 

Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

Zobacz także

Demokracja? Zobacz, jak PO WYKLUCZA Jacka Saryusz-Wolskiego w PE. Tylko dlatego, że poparł polski rząd

Bezdomny oddał jej swoje ostatnie pieniądze. Nie wiedział, że to spotkanie odmieni jego życie

Redakcja malydziennik

Trump będzie prowadził sceptyczną politykę wobec Rosji

Redakcja malydziennik
Ładuję....