POLITYKA

Krystyna Pawłowicz tego Owsiakowi nie daruje i zapowiada: "Nie będę z panem Owsiakiem przez media rozmawiała"…

Skandaliczna wypowiedź Jerzego Owsiaka pod adresem Krystyny Pawłowicz cały czas jest komentowana. Nawet ci, którzy od zawsze wspierają jego akcje, nie zostawili na Owsiaku suchej nitki. Głos zabrała także Krystyna Pawłowicz.

Tym razem jednak Pawłowicz nie napisała nic na Facebooku, jak to ma w zwyczaju. Pytana przez „Super Express” zapowiedziała, że nie będzie publicznie komentować słów Owsiaka. Sprawą natomiast zajmie się sąd: 

 

„W ogóle nie będę tego komentowała publicznie, ale podejmę odpowiednie kroki prawne. Nie mam zamiaru się z nim wdawać w pyskówki i odpowiadać. Nie będę z panem Owsiakiem przez media rozmawiała, są inne procedury. To już pani Mazurek zapowiedziała” – powiedziała Krystyna Pawłowicz. 

 

Dziennikarze pytali także o komentarz do wypowiedzi Dominiki Wielowieyskiej z „Gazety Wyborczej”, która na Twitterze podsumowała Owsiaka: „Wypowiedź Jurka Owsiaka na temat Krystyny Pawłowicz fatalna pod każdym względem. Seksistowska z intencją upokorzenia”. 

 

Co na takich obrońców Krystyna Pawłowicz: „Dobrze, że tak powiedziała. Jeśli ktoś zachowuje się wobec innych tak, jak powinien, to nie mam zastrzeżeń. Ale poglądów politycznych nie podzielam” – powiedziała „Super Expressowi”. .

Źródło: se.pl

Komentarze

Zobacz także

To już pewne. Będą zmiany w programie 500 plus!

Sam uważaj i poinformuj znajomych! Oszuści znów wyłudzają pieniądze przez Facebook

Redakcja malydziennik

SUKCES POLSKI! Szóste miejsce Polaków w ćwiczeniu cyberbepieczeństwa NATO

Ładuję....