WYDARZENIA

Krótka piłka ze zwyrodnialcami: Matka pocięła trzech gwałcicieli swego dziecka!

56-latka otrzymała telefon, że jej córkę zaatakowało trzech gwałcicieli. Kobieta wzięła nóż i przebiegła 3 kilometry na ratunek swemu dziecku i mocno pokiereszowała oprawców. Jeden z gwałcicieli w wyniku zadanych ciosów zmarł. Na szczęście społeczeństwo wywalczyło uwolnienie "Matki Lwicy" z aresztu i wycofanie zarzutów.

Wydarzenia rozegrały się 2 września we wsi Qumbu w Republice Południowej Afryki. Młody kuzyn zadzwonił do matki zaatakowanej dziewczyny. Ponieważ policja nie odbierała telefonu, zrozpaczona matka chwyciła za nóż i przebiegła 3 kilometrowy na ratunek swojej córce. Po dotarciu na miejsce rzuciła się z nożem na gwałcicieli i powaliła ich na ziemię.

 

W wyniku odniesionych obrażeń jeden z napastników zmarł, dlatego kobieta trafiła do aresztu. Jednak jej historia przedostała się do mediów społecznościowych i ludzie wyszli na ulice miast, żądając uwolnienia "Lion Mamy".

 

Ostatecznie kobieta została zwolniona z aresztu, a wszystkie zarzuty zostały wycofane. Luxolo Tyadi, rzecznik miejscowej prokuratury w rozmowie z Africa’s News24 powiedział: – Nie spodziewałem się, że ta dzielna kobieta mogłaby trafić do więzienia za to, co zrobiła.

’Lion mama’ walks free killing rapists = justice served?
Call 011 542 2186 to share your views @ 6:30pm @dtsv405 @ANN7tv pic.twitter.com/dO9L5WxynW

— ANN7 Updates (@FirstFastLive7) 10 października 2017

Źródło: Super Express

Komentarze

Zobacz także

Nie dla cenzurowania rekolekcji i religii w szkołach. PODPISZ PETYCJĘ!

Redakcja malydziennik

Oto jak powinna zacząć się dobra zmiana! [WIDEO]

Redakcja malydziennik

Tupolewy uziemione. Ciekawe dlaczego po katastrofie polskiego Tu 154 takiej decyzji nie było?

Redakcja malydziennik
Ładuję....