ARCHIWUM

Koniecznie zobacz ten FILM! Niemcy DOSTALI darmową lekcję historii od TVP Info!

W 73. rocznicę powstania warszawskiego TVP Info wyemitowała film, który przypomina Niemcom o ich odpowiedzialności za rozpętanie II wojny światowej, holokaust i masowe mordowanie Polaków i grabienie naszego kraju. Lektor, w języku niemieckim przypomina Niemcom: „To z waszych podatków Adolf Hitler finansował zbrodnie i mordowanie ludzi!”.

Film wyświetlono na początku programu „Minęła 20” autorstwa Michała Rachonia. Trwa on około 40 sekund. Na ekranie widzimy obrazy ilustrujące zbrodnie niemiecki i słowa skierowane do Niemców – „Niemcy, to wy w demokratycznych wyborach wybraliście Adolfa Hitlera i NSDAP! To z waszych podatków Adolf Hitler finansował zbrodnie i mordowanie ludzi!”. 

Spot kończy się wezwaniem: „Niemcy, nie zakłamujcie historii! Przeproście Karola Tanderę i inne swoje ofiary!”.

Polacy doczekali się ciekawych czasów, w których Niemcy są tak cyniczni i zakłamani, że próbują przerzucić na Polskę odpowiedzialność za zbrodnie holokaustu (ich media konsekwentnie używają przymiotnika "polski" w stosunku do niemieckich obozów zagłady na naszym terytorium). Niemcy wypierają się zapłaty odszkodowań za zniszczone lub zagrabione mienie Polaków. I do tego jeszcze Polska telewizja opłacana przez polskiego podatnika musi im dawać lekcje historii, żeby nie zapomnieli o okropnym bestialstwie jakiego dopuścili się ich przodkowie. Szok.

 

 

 

W #Minęła20 Apel do obywateli Niemiec: „Nie zakłamujcie historii! Przeproście Karola Tenderę i inne swoje ofiary” #wieszwięcej pic.twitter.com/CPUyMHZjjz

— TVP Info (@tvp_info) 1 sierpnia 2017

Źródło: Twitter/TVP Info , Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Polska to kraj LEPSZY niż inne! Mamy powody do dumy

Redakcja malydziennik

OTO prawda o islamie ! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Reformacja przyniosła wojny. Odpowiedzialny za ekumenizm gorzko o dokonaniach Lutra

Redakcja malydziennik
Ładuję....