POLITYKA

Koniecznie zobacz ten FILM! Niemcy DOSTALI darmową lekcję historii od TVP Info!

W 73. rocznicę powstania warszawskiego TVP Info wyemitowała film, który przypomina Niemcom o ich odpowiedzialności za rozpętanie II wojny światowej, holokaust i masowe mordowanie Polaków i grabienie naszego kraju. Lektor, w języku niemieckim przypomina Niemcom: „To z waszych podatków Adolf Hitler finansował zbrodnie i mordowanie ludzi!”.

Film wyświetlono na początku programu „Minęła 20” autorstwa Michała Rachonia. Trwa on około 40 sekund. Na ekranie widzimy obrazy ilustrujące zbrodnie niemiecki i słowa skierowane do Niemców – „Niemcy, to wy w demokratycznych wyborach wybraliście Adolfa Hitlera i NSDAP! To z waszych podatków Adolf Hitler finansował zbrodnie i mordowanie ludzi!”. 

Spot kończy się wezwaniem: „Niemcy, nie zakłamujcie historii! Przeproście Karola Tanderę i inne swoje ofiary!”.

Polacy doczekali się ciekawych czasów, w których Niemcy są tak cyniczni i zakłamani, że próbują przerzucić na Polskę odpowiedzialność za zbrodnie holokaustu (ich media konsekwentnie używają przymiotnika "polski" w stosunku do niemieckich obozów zagłady na naszym terytorium). Niemcy wypierają się zapłaty odszkodowań za zniszczone lub zagrabione mienie Polaków. I do tego jeszcze Polska telewizja opłacana przez polskiego podatnika musi im dawać lekcje historii, żeby nie zapomnieli o okropnym bestialstwie jakiego dopuścili się ich przodkowie. Szok.

 

 

 

W #Minęła20 Apel do obywateli Niemiec: „Nie zakłamujcie historii! Przeproście Karola Tenderę i inne swoje ofiary” #wieszwięcej pic.twitter.com/CPUyMHZjjz

— TVP Info (@tvp_info) 1 sierpnia 2017

Źródło: Twitter/TVP Info , Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Misja: odwołać Adama Bodnara! Czy posłom się to uda? "Sejm odwołuje Rzecznika (…) jeżeli stał się…"

Redakcja malydziennik

Ściągają Polaków na potęgę. Nowy polski kierunek emigracyjny

Kolejny napad na księdza… Brutalnie pobity kapłan jest w szpitalu

Redakcja malydziennik
Ładuję....