WYDARZENIA

KONIECZNIE ZOBACZ jak działa Duch Święty za przyczyną ojca Antonello Cadeddu

Czym jest ewangelizacja uliczna? Jaki ma cel? Co się dzieje, gdy człowiek się nawraca? Jak współpracować z Duchem Świętym? Jak się stać Bożym narzędziem? Gośćmi programu byli Awelina Szumnarska i Bartosz Czerwiński ze wspólnoty Przymierze Miłosierdzia
– Moje nawrócenie było związane z nauką na Akademii Muzycznej. Nie widziałam sensu kontynuacji nauki. W momencie, kiedy przeżywałam swoje nawrócenie na rekolekcjach, słyszałam jak ludzie się modlą, śpiewają. Już wtedy wiedziałam, że to będzie moje miejsce. Zaczęłam odkrywać, że dopiero grając dla Pana Boga, muzyka nabiera dla mnie nowego sensu – mówiła Awelina Szumnarska.
– Nie wszystko zależy ode mnie, oddaje swoją umiejętność, którą mam, a Duch Święty prowadzi. To dużo piękniejsze niż mogłabym sama zaplanować, czy wyćwiczyć. Na uwielbieniach dzieją się niespodziewane rzeczy – dodawała.

– Z rekolekcji wyszłam nowym człowiekiem – podkreślała.

– W trakcie moich studiów prawa zrozumiałem, że zajmuję się ustawami, które się zmienią, a nie znam najważniejszego prawa. Postanowiłem czytać codziennie fragment Pisma świętego i zobaczyć, co w nim jest – mówił Bartosz Czerwiński.

– Przyjechałem do Warszawy jako osoba niewierząca i doświadczyłem, że mam wszystko, co świat mówi, że powinienem mieć. Dobre studia, przyjaciół, dziewczynę, kochającą rodzinę, pieniądze, a dalej w moim sercu była pustka. Zacząłem chodzić do Kościoła. Czytając Pismo Święte, odkryłem, że ktoś 2 tys. lat temu napisał książkę o mnie. To czytanie zaczęło zmieniać moje serce- zaznaczył Bartek.

Komentarze

Zobacz także

Zwyrodnialec zgwałcił Brytyjkę! "Sadystyczne tortury"!

Redakcja malydziennik

PILNE! Płonie hotel w pobliżu Mielna. Ewakuowano prawie 200 osób

Adam Gaafar

SKANDAL! Mikrofon w robocie kuchennym z Lidla. Zamontowany, by..

Redakcja malydziennik
Ładuję....