POLITYKA

Koniec z blokowaniem mównicy! Też wam smutno, że nie będzie nowych piosenek?

Uczestnicy spotkania zgodzili się, że zaczynamy posiedzenie Sejmu na sali plenarnej; stwierdzili, że ich kluby nie będą blokowały mównicy, tym bardziej stołu prezydialnego – poinformował po poniedziałkowych rozmowach u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego szef PiS Jarosław Kaczyński.

"Uczestnicy spotkania zgodzili się w następujących sprawach: zaczynamy posiedzenie Sejmu na sali plenarnej; uczestnicy stwierdzili, że ich kluby nie będą blokowały mównicy, tym bardziej stołu prezydialnego" – powiedział Kaczyński dziennikarzom w Senacie.

 

"Przedstawiciele jednej partii, być może dwóch, trudno powiedzieć uznali, że w razie ostatecznego uchwalenia budżetu będą zaskarżać go do Trybunału Konstytucyjnego, co z naszego punktu widzenia jest rzeczą, na którą trudno się zgodzić" – dodał prezes PiS.

 

Poinformował ponadto, że do szefa PO Grzegorza Schetyny zostało wystosowane kolejne zaproszenie na spotkanie, które miałoby się odbyć we wtorek. Lider Platformy, jako jedyny, odmówił w poniedziałek udziału w rozmowach u marszałka Senatu. (PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

STOP promocji homoseksualizmu w szkołach! ZAPROTESTUJ!

Redakcja malydziennik

Prawo i Sprawiedliwość idzie na rekord, nowe badanie opinii publicznej nie pozostawia złudzenia

Redakcja malydziennik

Czy koniec świata już wkrótce? W Neapolu nie zdarzył się cud św. Januarego. TO ZNAK!

Redakcja malydziennik
Ładuję....