CYWILIZACJA

Komplet gwałcicieli jest już złapany! Najpierw wpadł trzeci, a dziś rano czarty napastnik!

Dziś rano policja ujęła czwartego gwałciciela z Rimini. Natomiast wczoraj wieczorem odnaleziony został także trzeci z nich. Tym samym zatrzymano wszystkich napastników.

Ostatni złapani napastnicy pochodzą z Nigerii i Kongo – informację o pojmaniu ostatniego podaje "Corriere della Sera". Gazeta podaje, że napastnicy nie byli pod wpływem środków odurzających.

 

Wcześniej dwaj Marokańczycy zgłosili się na posterunek karabinierów w małej miejscowości Montecchio koło Pesaro, niedaleko Rimini. Stało się to zaledwie kilkanaście godzin po tym jak włoskie media opublikowały zdjęcia z monitoringu przedstawiające cztery osoby podejrzane o dokonanie napadu na Polaków.

 

Dwaj zwyrodnialcy zostali przewiezieni do Rimini, gdzie będą przesłuchani przez prokuratora w obecności sędziego trybunału dla nieletnich.

 

Dalej trwają poszukiwania dwóch pozostałych sprawców napadu na polskie małżeństwo w Rimini. Ansa twierdzi, że być może trzeci z nich odda się dobrowolnie w ręce włoskich organów ścigania.

 

Sprawcy mieszkają w Montecchio, dotąd nie byli karani – twierdzą włoskie media. Czy polskim władzom uda się ściągnąć obrzydliwych zboczeńców do kraju, osądzić i zamknąć za kratami? Wielu internautów komentując całą sytuację przypuszcza, że niepełnoletniość będzie przemawiać na korzyść Marokańczyków i maksymalna kara jaka ich spotka to rok zakładu poprawczego we Włoszech. A Wy co myślicie o całej sprawie?

Źródło: onet.pl/ MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Unia pozwala OSZUKIWAĆ konsumentów konserw rybnych. Sardynka w puszce wcale nie musi być sardynką, nawet pomimo wielkiego napisu

Niedźwiedź polarny zabił mężczyznę! Zobacz dlaczego!

Ekspert NATO: Cyberwojna trwa. Hakerzy atakują

Redakcja malydziennik
Ładuję....