WYDARZENIA

Komplet gwałcicieli jest już złapany! Najpierw wpadł trzeci, a dziś rano czarty napastnik!

Dziś rano policja ujęła czwartego gwałciciela z Rimini. Natomiast wczoraj wieczorem odnaleziony został także trzeci z nich. Tym samym zatrzymano wszystkich napastników.

Ostatni złapani napastnicy pochodzą z Nigerii i Kongo – informację o pojmaniu ostatniego podaje "Corriere della Sera". Gazeta podaje, że napastnicy nie byli pod wpływem środków odurzających.

 

Wcześniej dwaj Marokańczycy zgłosili się na posterunek karabinierów w małej miejscowości Montecchio koło Pesaro, niedaleko Rimini. Stało się to zaledwie kilkanaście godzin po tym jak włoskie media opublikowały zdjęcia z monitoringu przedstawiające cztery osoby podejrzane o dokonanie napadu na Polaków.

 

Dwaj zwyrodnialcy zostali przewiezieni do Rimini, gdzie będą przesłuchani przez prokuratora w obecności sędziego trybunału dla nieletnich.

 

Dalej trwają poszukiwania dwóch pozostałych sprawców napadu na polskie małżeństwo w Rimini. Ansa twierdzi, że być może trzeci z nich odda się dobrowolnie w ręce włoskich organów ścigania.

 

Sprawcy mieszkają w Montecchio, dotąd nie byli karani – twierdzą włoskie media. Czy polskim władzom uda się ściągnąć obrzydliwych zboczeńców do kraju, osądzić i zamknąć za kratami? Wielu internautów komentując całą sytuację przypuszcza, że niepełnoletniość będzie przemawiać na korzyść Marokańczyków i maksymalna kara jaka ich spotka to rok zakładu poprawczego we Włoszech. A Wy co myślicie o całej sprawie?

Źródło: onet.pl/ MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Vega w tarapatach! Misiewicz chce go pozwać za…

Redakcja malydziennik

Konkurs na żenadę roku rozstrzygnięty! Hieny cmentarne to przy tym pikuś

Redakcja malydziennik

Zobacz, przez kogo finansowana jest polska opozycja. Te dane są niepokojące!

Ładuję....