CYWILIZACJA

Kolejny słynny aktor okazał się ZBOCZEŃCEM? Lewacka fabryka snów Hollywood okazała się fabryką koszmarów

Pisarka Anna Graham Hunter oskarżyła słynnego hollywoodzkiego aktora o molestowanie seksualne. Miało do tego dojść w 1985 roku, gdy pracowała na planie filmu "Śmierć komiwojażera". Kobieta miała wtedy 17 lat. Nikt się tego po nim nie spodziewał. Król jest nagi, prawda o Hollywood wreszcie przebija się do świadomości ludzkiej.

80-letni dziś aktor oskarżony o molestowanie to Dustin Hoffman. Kobieta ujawniła, że na planie filmu Dustin opowiadał jej o swoich fantazjach seksualnych posługując się wulgarnym słownictwem. Pisarka dodała, że Hoffman mówiąc o seksie jednocześnie łapał ją za pośladki.

 

"On był drapieżnikiem, ja byłam dzieckiem, to było molestowanie seksualne" – napisała Hunter w artykule dla "Hollywood Reporter".

"Odnoszę się do kobiet z najwyższym szacunkiem i czuję się strasznie, że cokolwiek, co mogłem zrobić, sprawiło, że poczuła się niekomfortowo. Przykro mi. To nie odzwierciedla tego, kim jestem" – napisał Hoffman w oświadczeniu dla pisma. 

 

To już kolejna znana osoba, związana z Hollywood, która została w ostatnich dniach publicznie oskarżona o molestowanie seksualne. Obraz lewackiej fabryki snów sypie się jak domek z kart i ukazuje fabrykę koszmarów. Okazuje się, że za lewackimi frazesami o tolerancji i miłości wygłaszanymi przez gwiazdy Hollywood kryją się zwyrodniali obrzydliwi zboczeńcy. To doskonale wyjaśnia skąd ich nienawiść do chrześcijaństwa, do obrony życia poczętego, do monogamii, do prawdy, do kościoła. Zdają sobie sprawę, że konserwatyzm jest dla nich tamą przed spełnianiem ich najdzikszych i najobrzydliwszych fantazji seksualnych. Dlatego chcą tę tamę zniszczyć. Teraz zmowa milczenia pękła, lewactwo zostało obnażona w swej ohydzie. Ktoś jeszcze ma złudzenia czym naprawdę jest marksizm kulturowy i ile warci są lewicujący aktorzy z Hollywood? To jest głupi albo ślepy.

 

Źródło: Mały Dziennik / rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

DRAMAT! Mężczyźni na Zachodzie masowo tracą płodność! Czy czeka nas ZAGŁADA?

Uwaga na pigułkę śmierci! Pod żadnym pozorem jej nie przyjmuj i ostrzegaj przed nią innych

Redakcja malydziennik

Norwegia świętuje zrównanie płac piłkarek i piłkarzy. Tylko czemu tak późno, skoro kobietom idzie to lepiej niż mężczyznom?

Redakcja malydziennik
Ładuję....