POLITYKA

Kolejny skandal w wykonaniu Magdaleny Środy: szokujący wpis o Premier Szydło

Wielu polityków i ludzi ze świata mediów tuż po piątkowym wypadku premier Szydło, zaczęło naśmiewać się ze zdarzenia, a także umieszczać w Internecie niestosowane komentarze na temat wypadku. Jedną z takich osób jest feministka Magdalena Środa, która w skandaliczny sposób zadrwiła sobie z wypadku polskiej premier!

Komentarz Środy był wyjątkowo niesmaczny, bo odnosił się także do wypadku prezydenta Andrzeja Dudy, szefa MON Antoniego Macierewicza, a także katastrofy smoleńskiej…

– Wypadek pani premier zadarzył się w miesięcznicę smoleńską i w kilka dni po tygodnicy wypadku ministra Maciarewicza. Nie wiem jak to się miało do kwartalnicy oponowego wypadku prezydenta ale dzięki ministrowi Błaszczakowi wiem, że nic nie jest bez znaczenia. Ponoć kierowca cinquecento przyznał się juz do zamachu smoleńskiego i przdziurawienia opony prezydenta, jeszcze nad nim pracują by szczerze wyznał jak udało mu się zmontować spisek przeciwko Maciarewiczowi (na szczęście z panem ministrem nie było tego feralnego dnia Misia, jechał inną limuzyną co uratowało mu życie i ciało).

– A ja się tylko pytam, ubolewając nad ohydą tego zamachu i ranami pani premier, dlaczego w droge do domu udawała się służbowym samochodem? I to z całą kawalkadą rycerzy, jak w czasach feudalnych? Czy korzystanie ze środków publicznej komunikacji jest dla tej władzy jakiś dyshonorem, nieprawidłowością? Bo zgodność czy niezgodność z przepisami mnie nie interesuje, PiS robi z nimi co chce, tym niemniej w wielu demokratycznych krajach premierzy korzystają z metra i pociągów. Czy u nas nie ma pociągów? Ale na pewno w tamtą stronę (do Częstochowy) są pielgrzymki. Pani Premier mogłaby się z nimi zabrać… one blokują całą jezdnię i nie ma mowy o wypadkach.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Skandal! Ks. Lemański obraża premier Beatę Szydło: „Łże jak bura suka”

Redakcja malydziennik

WIELKA RADOŚĆ W POLSCE! Tomasz Lis wyemigruje z powodu Trumpa!

To hit Internetu. Zobacz co zrobił Trump

Ładuję....