ARCHIWUM

Kolejny prymityw z PO. Chamsko atakuje … księdza i kościół!

Paweł Olszewski, poseł Platformy Obywatelskiej, ten który fizycznie zaatakował posła Prawa i Sprawiedliwości Marka Suskiego, dziś zabłysnął na Twitterze wpisem chamsko atakującym księdza Janusza Chyłę.

Prostactwo ludzi opozycji z gatunku KOD i PO już nikogo nie dziwi. Taka natura i styl tejże formacji.

Oto po raz kolejny jeden z tzw. niesiołów, poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski postanowił pokazać swoje chamstwo. 

Ks. Janusz Chyła postanowił opublikować tweeta na temat kultury osobistej. Jedną z pierwszych osób, która odpowiedziała na wpis był Olszewski, który napisał: "A jak to się ma do pedofilii w zaciszach zachrystii".

Ks. Chyła odpowiedział: "Jeśli pan minister wie o takich przypadkach to jest zobowiązany poinformować organy ścigania. Każdy podlega temu samemu prawu. Polityk też". 

Na co Olszewski napisał: "Nie słyszał ksiądz o problemie pedofilii w kościele? To polecam choćby ten film (Spootlight)".

Ks. Chyła: "Dziękuję za reakcje na brak kultury @PawelOlszewski. Proszę jedynak o czynienie tego w sposób kulturalny. Wszyscy potrzebujemy modlitwy" – zripostował kapłan, co Olszewski… odebrał za atak. "Dziękuje ksiądz za tę falę nienawiści i pogardy,która tu wypełzła w związku z oczywistym pytaniem? Za mało Franciszków u nas" – napisał.

Cóż, kultura osobista Olszewskiego nie dotyczy. Taki styl, taki człowiek, takie bycie! Żal!

Źródło: Twitter

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego ludzie INTELIGENTNI nie wierzą w BOGA? Zobacz, co sądzą o TYM NAUKOWCY!?

M. A.

Schetyna: na Marszu 100.000 osób, a jak było naprawdę? Zgoła inne dane podaje Policja

Redakcja malydziennik

60 sekundowy film MASAKRUJE PO! Krótka piłka!

Redakcja malydziennik
Ładuję....