ARCHIWUM

Kolejny mocny cios w OSZOŁOMSTWO antyszczepionkowe! Tym razem zadała go Australia!

Kent Heckenlively, jeden z czołowych amerykańskich działaczy ruchów antyszczepionkowych, nie dostał wizy umożliwiającej wjazd do Australii.

Minister ds. imigracji i ochrony granic Petter Dutton określił Kenta Heckenlively’a jako niebezpiecznego dla kraju. 

 

Ludzie, którzy mówią dzieciom i rodzicom, żeby się nie szczepić, są niebezpieczni. Przyjrzeliśmy się sprawie i dla mnie jest jasne, że nie ma narodowego interesu w tym, żeby tu przyjeżdżał – stwierdził minister Peter Dutton w rozmowie z radiem 2GB.

 

W zeszłym miesiącu dwie inne działaczki ruchów antyszczepionkowych Polly Tommey (Anglia) i Suzanne Humphreys (USA) otrzymały zakaz wjazdu do Australii na okres 3 lat!

 

Zarówno Kent Heckenlively jak i Polly Tommey wraz z Suzanne Humphreys zamierzali wziąć udział w grudniowym zjeździe antyszczepionkowców w Australii. Jest to międzynarodowe wydarzenie na którym aktywiści tego ruchu będą namawiać rodziców by nie szczepili swoich dzieci.

 

Jakiś czas temu włoskie ministerstwo zdrowia zakazało przyjmowania nieszczepionych dzieci do publicznych i prywatnych żłobków i przedszkoli. O sprawie pisaliśmy w połowie sierpnia tutaj.

 

Źródło: bbc.com / o2.pl

Komentarze

Zobacz także

Przyczajony tygrys, ukryty smok – czyli o obrzydliwym Tigerze słów kilka

Redakcja malydziennik

Tworzą Frankensteina! Naukowcy chcą stworzyć całkowicie sztucznych ludzi. Kiedy ruszy ich produkcja na zamówienie?

Redakcja malydziennik

To jest prawdziwy charyzmatyk. Od niego trzeba się uczyć otwarcia na Ducha Świętego!

Redakcja malydziennik
Ładuję....