ARCHIWUM

Kolejne taśmy ws. smoleńska! TV Republika ujawnia szokujące dokumenty!

Kilkanaście części wraku Tu-154M zostały uznane przez Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego za nieistotne w badaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej – informuje TV Republika, publikując dokument z marca 2011 roku.

Według Telewizji Republika, Komisja uznała za nieważne dla wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej zbadanie łącznie kilkunastu elementów wraku, które dostarczyła KBWL LP Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej.

 

W przytoczonej przez TV Republikę notatce z dnia 17 marca 2011 r. sporządzonej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji przez członków Komisji można przeczytać, że dokonano „otwarcia kopert dostarczonych przez Komendę Główną Żandarmerii Wojskowej w celu określenia przydatności dowodów dla KBWL LP”.

 

Jak wynika z dokumentu w jednej z kopert znajdowało się 13 elementów z blachy aluminiowej „w różnych kształtach i wymiarach”. Było to m.in. „10 fragmentów poszycia samolotu bez widocznych śladów opaleń” – czytamy w materiale.

 

„Przejrzane elementy nie wnoszą nowych dowodów do badania katastrofy przez Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego” – piszą we wnioskach z notatki członkowie KBWL LP. (PAP)

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Zobacz jak social media mogą … zniewolić człowieka!

Redakcja malydziennik

Bp Teofil Matulionis, ofiara komunistycznego terroru, w końcu beatyfikowany!

Redakcja malydziennik

W Polsce powstanie pierwsza elektrownia ATOMOWA?

Redakcja malydziennik
Ładuję....