POLITYKA

Kolejna NAGONKA lewaków na lekarza, który skorzystał z klauzuli sumienia!

Aborcjoniści bardzo chętnie mówią o „prawie wyboru”, twierdząc że każda kobieta ma prawo zabić swoje nienarodzone dziecko. Na tym wybór się kończy, gdyż jak się okazuje, według ich projektu rodzice będą przymuszani do posyłania dzieci na obowiązkową seksualizującą edukację, a nieletnie będą zmuszane do aborcji drogą sądową.

Pod ostrzałem po raz kolejny znalazła się klauzula sumienia, a dokładniej lekarz z sumieniem, pracujący w jednej z klinik sieci Medicover. Lewica przypuściła szturm, twierdząc że lekarz nie ma prawa z sumienia korzystać i ma obowiązek na żądanie klientki wypisać receptę na antykoncepcję czy tabletki wczesnoporonne.

 

Jakie konsekwencje wyciągną Państwo wobec lekarzy, którzy niezgodnie z prawem odmawiają wypisania recepty zasłaniając się klauzulą sumienia?„, pyta komentujący mężczyzna, zupełnie jakby miał zaraz zmienić płeć i wykupić sobie tabletki. ” Powoływanie się na klauzulę sumienia w przypadku wystawiania recept jest niezgodne z prawem. A tego dotyczy ostatnia Państwa sprawa, prawda? Kierowanie do innego lekarza, bo jego kolega łamie prawo, nie jest rozwiązaniem.” twierdzi inna kobieta, najwyraźniej nie znając obowiązującego w Polsce prawa. „To jest karygodne, że usługi zawarte w pakiecie są uzależnione od fanaberii „lekarza”!” dodaje kolejna, chcąc odbierać kobietom z sumieniem możliwość leczenia się u lekarza, który nie stwierdzi, że jedyną opcją są szkodliwe pigułki hormonalne.

 

Na szczęście pojawiło się również mnóstwo komentarzy broniących lekarza posiadającego sumienie. „Dziękuję – chętnie wybiorę się do lekarza, który nie będzie mnie uparcie namawiał na te badziewne pigułki, bo nie umie inaczej postępować z PCOS, jak tylko faszerować hormonami.”, ucieszyła się jedna z CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Źródło: stopaborcji.pl

Komentarze

Zobacz także

Petru przeprasza… NIE ZGADNIESZ KOGO I W JAKI SPOSÓB! Honoru to on nie ma

Redakcja malydziennik

WRESZCIE! Sprawdzamy gotowość bojową. Jesteśmy przygotowani do…

Redakcja malydziennik

Na linii Rosja – USA kolejne zgrzyty. Będą sankcje za wsadzanie nosa w nie swoje sprawy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....