WYDARZENIA

Kołakowscy, protestujący przeciwko marszowi nierówności, niewinni! Zresztą nic dziwnego po tym, jak Frasyniuk wykorzystał ich metodę…

Rodzina Kołakowskich z Gdańska została oskarżona o zakłócania marszu równości w 2015 roku. Sprawa trafiła do sądu, ale właśnie została umorzona.

Sąd uznał, że doszło do przedawnienia orzekania w sprawie. Do wydarzenia doszło 2 lata temu – rodzina Kołakowskich siedząc manifestowała przeciw marszowi LGBT. Tym samym chcieli wyrazić brak zgody na prowokacyjne wykorzystywanie przez działaczy homoseksualnych symboliki NSZZ "Solidarność" oraz religii chrześcijańskiej.

 

Anna Kołakowska to gdańska radna PiS. Razem z mężem, Andrzejem, byli działaczami opozycji. Sprawę przed gdańskim sądem w imieniu Kołakowskich prowadziło Ordo Iuris – zwrócili oni uwagę, że siedzących (5 osób) można było z łatwością obejść, nie prowokowali i nie byli agresywni – mieli tylko pokojowo manifestować sprzeciw wobec ideologii marszu.

 

Podobnie protestował na miesięcznicy Władysław Frasyniuk, tylko nieco bardziej "emocjonalnie" – jak wobec tego mieliby zostać skazani Kołakowscy, a Frasyniukowi miałoby się upiec?

Źródło: Ordo Iuris

Komentarze

Zobacz także

Tragiczna śmierć 6-letniej dziewczynki. Ojciec trafił w nią…

Tego kraju nie będzie komu odbudowywać. Syria jest zrujnowana, a przez wojnę wyjechało aż 90% specjalistów

Redakcja malydziennik

UWAGA! Lidl wycofuje tatar wołowy! Znaleziono tam salmonellę! Masz ten produkt, WYRZUĆ GO!

Redakcja malydziennik
Ładuję....