POLITYKA

Kobiety idące w MANIFACH to zwykłe terrorystki i …

Dzisiaj w kilku miastach odbyły się tzw. manify czyli zloty psedo-kobiet, terrorystek, i … chorych ludzi z nienawiści. A co najgorsze, wykorzystujące najbardziej niewinne istoty ludzkie jakimi są dzieci. Na jednym zdjęciu widać dwoje dzieci, które trzymają banery z…

. hasłami "My body, my rights" oraz :osoba rodząca, osoba decydująca". 

Te dwa hasła totalnie kompromitują wszystkie kobiety na marszu. A rodziców tych dzieci powinna spotkać kara, za to, że wykorzystały swoje dzieci do tak paranoicznej akcji, jaką jest publiczne domaganie się zabijania dzieci w łonach matek.

 

Ogólnie hasła jakie występowały na marszu pokazują jedno: mamy do czynienia nie z KOBIETAMI ale z pseudo-kobietami, istotami, które chcą mieć PRAWO i WOLNOŚĆ w decydowaniu czy dziecko poczęte w łonie matki, będzie ŻYŁO czy NIE. Obok haseł o wyrównywaniu szans w miejscach pracy (co w Polsce w porównaniu z krajami Zachodu ma się doskonale), chcą one tylko jednego: ABORCJI, TABLETKI "DZIEŃ PO", te starsze chcą darmowego IN VITRO i możliwości produkowania dzieci jak zabawek, z możliwością unicestwienia jak nie będzie miało zielonego czy niebieskiego koloru oczu, czy IQ powyżej zaplanowanego. Oczywiście są i lesbijki, które uważają że nie ma różnicy między kobietą i mężczyzną, które nie rozumieją (bo nie potrafią) oczywistych faktów (naukowych, biologicznych), że do prawidłowego rozwoju dziecka potrzeba KOBIETY i MĘŻCZYZNY. 

 

A wszystko owiane nową koncepcją feminizmu – czyli więcej "Pieprzenia" i więcej "USUWANIA". JA mam prawo do decydowania o mojej ….

 

Słuchając tego totalnego marginesu (warto zwrócić uwagę na frekwencję tych manifestacji w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy) warto zdać sobie sprawę, że należy zdecydowanie odpowiedzieć na taki, niezwykle brutalny i poniżający dla innych kobiet obraz, jaki przedstawiają panie (nie przez przypadek ucharakteryzowane na jakieś wampy, w czerni, z wyzywającym czarnym makijażem ). Demoralizacja jest ich głównym przesłaniem. I nie chodzi tu o żadną wolność – bo ją każdy z nas ma! Ale o pewną propagowaną antywartość jaką jest np. aborcja czy gender (totalne psychiczne wypatrzenie). 

 

Ale najbardziej szokujące są te dzieci – niewinne z banerami w ręku, reklamujące cywilizację ŚMIERCI!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Będą bronić zadymiarzy? Okręgowa Rada Adwokacka poinformowała o zapewnieniu bezpłatnego wsparcia prawnego awanturnikom, którzy chcą zakłócić miesięcznicę smoleńską

Ups, ale gafa! Prestiżowy amerykański dziennik pomylił Putina z… Andrzejem Dudą

Niegdyś gwiazda porno, dziś bojowniczka o przedmałżeńską czystość

Redakcja malydziennik
Ładuję....