ARCHIWUM

Kobiety idące w MANIFACH to zwykłe terrorystki i …

Dzisiaj w kilku miastach odbyły się tzw. manify czyli zloty psedo-kobiet, terrorystek, i … chorych ludzi z nienawiści. A co najgorsze, wykorzystujące najbardziej niewinne istoty ludzkie jakimi są dzieci. Na jednym zdjęciu widać dwoje dzieci, które trzymają banery z…

. hasłami "My body, my rights" oraz :osoba rodząca, osoba decydująca". 

Te dwa hasła totalnie kompromitują wszystkie kobiety na marszu. A rodziców tych dzieci powinna spotkać kara, za to, że wykorzystały swoje dzieci do tak paranoicznej akcji, jaką jest publiczne domaganie się zabijania dzieci w łonach matek.

 

Ogólnie hasła jakie występowały na marszu pokazują jedno: mamy do czynienia nie z KOBIETAMI ale z pseudo-kobietami, istotami, które chcą mieć PRAWO i WOLNOŚĆ w decydowaniu czy dziecko poczęte w łonie matki, będzie ŻYŁO czy NIE. Obok haseł o wyrównywaniu szans w miejscach pracy (co w Polsce w porównaniu z krajami Zachodu ma się doskonale), chcą one tylko jednego: ABORCJI, TABLETKI "DZIEŃ PO", te starsze chcą darmowego IN VITRO i możliwości produkowania dzieci jak zabawek, z możliwością unicestwienia jak nie będzie miało zielonego czy niebieskiego koloru oczu, czy IQ powyżej zaplanowanego. Oczywiście są i lesbijki, które uważają że nie ma różnicy między kobietą i mężczyzną, które nie rozumieją (bo nie potrafią) oczywistych faktów (naukowych, biologicznych), że do prawidłowego rozwoju dziecka potrzeba KOBIETY i MĘŻCZYZNY. 

 

A wszystko owiane nową koncepcją feminizmu – czyli więcej "Pieprzenia" i więcej "USUWANIA". JA mam prawo do decydowania o mojej ….

 

Słuchając tego totalnego marginesu (warto zwrócić uwagę na frekwencję tych manifestacji w Łodzi, Kielcach, Bydgoszczy) warto zdać sobie sprawę, że należy zdecydowanie odpowiedzieć na taki, niezwykle brutalny i poniżający dla innych kobiet obraz, jaki przedstawiają panie (nie przez przypadek ucharakteryzowane na jakieś wampy, w czerni, z wyzywającym czarnym makijażem ). Demoralizacja jest ich głównym przesłaniem. I nie chodzi tu o żadną wolność – bo ją każdy z nas ma! Ale o pewną propagowaną antywartość jaką jest np. aborcja czy gender (totalne psychiczne wypatrzenie). 

 

Ale najbardziej szokujące są te dzieci – niewinne z banerami w ręku, reklamujące cywilizację ŚMIERCI!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Oto jak wygląda przyszłość Polski w … objawieniach Fatimskich! ZOBACZ CO SIĘ już wypełniło!

Redakcja malydziennik

Zobacz ilu Ukraińców uważa Rzeź Wołyńską za zbrodnię

Redakcja malydziennik

Będzie schizma?! Zbuntowany kler nie słucha Papieża od 2012 r.!

Redakcja malydziennik
Ładuję....