CYWILIZACJA

Kliniki aborcyjne jak korporacje. Nie wykonają narzuconej liczby aborcji, to…

Szefostwo Planned Parenthood narzuca poszczególnym klinikom liczbę wykonanych aborcji w danym miesiącu. Jeśli tego nie zrobią, wdrażany jest „plan naprawczy”. Takie działanie klinik aborcyjnych ujawnili działacze Life Action.

Poszczególne kliniki miały z góry narzucone cele, ile mają przeprowadzić aborcji – opowiada Sue Thayer, była menadżerka kliniki prowadzonej przez tę organizację. „W mojej klinice aborcji nie przeprowadzaliśmy, natomiast mieliśmy z góry narzuconą liczę osób, które powinniśmy do aborcji skierować”.

 

„Mieliśmy taką dużą siatkę, na którą nanoszono te wszystkie liczby. Jeśli założony cel zrealizowaliśmy, na siatce zaznaczaliśmy linię zieloną. Jeśli ta liczba była o pięć procent mniejsza niż zakładana – wówczas zaznaczaliśmy to na żółto. Gdy różnica była dziesięcioprocentowa – pojawiał się kolor czerwony. Kolor czerwony to był sygnał, że należy zacząć wdrażać plan naprawczy i zrobić wszystko, by w kolejnym miesiącu wykonać założony cel”. 

 

„Czułam się nie jak pielęgniarka, ale jak akwizytorka, jak sprzedawca aborcji” – opowiada z kolei była pielęgniarka Marianne Anderson. ‘Mówiono nam wprost, jeśli chcesz, żeby klinika była otwarta, musisz robić wszystko, by realizować z góry narzucone cele. W pracy nie zajmowałam się leczeniem, tylko sprzedażą”.

 

„Szkoliłam mój personel. Tak miał prowadzić rozmowy, żeby kobieta zawsze wybrała aborcję. Inaczej nigdy nie udałoby nam się zrealizować celów’”- dodaje Sue Thayer.

 

Kiedy przychodziła kobieta i mówiła, że nie ma pieniędzy, by zapłacić za wizytę w klinice, mówiliśmy jej: „Jeśli nie możesz zapłacić 10 dolarów dzisiaj, jak masz zamiar zająć się dzieckiem? Wiesz, ile kosztują pieluchy? A fotelik samochodowy? Sama widzisz, że aborcja to jedyne rozsądne rozwiązanie”.

 

Menadżerowie klinik realizujący założone cele mogli liczyć na specjalne bonusy, m.in. tytuł „kierownika kliniki miesiąca” czy obiad w towarzystwie wyższej kadry zarządzającej. 

 

 

 

Źródło: lifesitenews.com

Komentarze

Zobacz także

Znana możliwa lokalizacja Fort Trump w Polsce. Zobacz

Redakcja malydziennik

Monika KUSZYŃSKA nie zna GRANIC! Zobacz, jak niepełnosprawna WOKALISTKA robi coś NIESAMOWITEGO! (foto)

M. A.

67-letnia babcia rozkręciła nielegalny biznes. Nie uwierzysz, co HODOWAŁA w swoim ogródku!

Ładuję....