CYWILIZACJA

„Klątwa”? Demo-lewica oklaskuje „młodych Hitlerków”. Nie, to nie Terlikowski. Nie zgadniesz, kto i gdzie to powiedział!

Są rzeczy, które naprawdę cieszą. Tak jest, gdy w Tok FM – rozgłośni skrajnej lewicy pojawi się głos rozsądku. Takim głosem była dziś wypowiedź Jana Wróbla, nauczyciela, a i publicysty tegoż lewicowego radia.

– Muszę przyznać, że tak się poczułem, że gdybym chciał młodzież szkolną, ale i starsze osoby, zaprowadzić, żeby wytłumaczyć, jak się rodzi faszyzm, jak się rodzi hitleryzm, to właśnie trzeba iść na "Klątwę". To jest hitlerowskie przedstawienie oparte całkowicie na zasadzie: nienawidź i czyń co chcesz, nienawiść cię wyzwoli. I bardzo wielu przedstawicieli Polski tolerancyjnej, demo-lewicy, szlachetnych i miłych ludzi, prawie ze łzami w oczach oklaskuje tych młodych Hitlerków. Dawno nie byłem tak przejęty, może w mniejszym stopniu tym ohydnym przedstawieniem, ale tą afirmacją płynącą od sporej części widowni. Nie, nie ma dla tego poparcia – powiedział Jan Wróbel.

 

A ja mogę tylko dodać. BRAWO JANKU! i Dziękuję!

Źródło: Tok.fm

Komentarze

Zobacz także

Znany bioetyk celebryta przekracza kolejne granice. Jego zdaniem gwałcenie osób upośledzonych umysłowo jest moralnie dopuszczalne

Redakcja malydziennik

Mamed Chalidow zatrzymany na zlecenie CBŚ za nielegalne…

Redakcja malydziennik

Ostateczny rozłam rodziny królewskiej. Harry i Meghan będą teraz…

Redakcja malydziennik
Ładuję....