CYWILIZACJA

Kim jest podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny? Dotarli do jego znajomych!

22-letni Jakub A. – podejrzany o zabójstwo Kristiny z Mrowin – usłyszał zarzut zabójstwa oraz podżegania innej osoby do udziału w zbrodni. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o areszt wynoszący trzy miesiące areszt tymczasowy. Na jaw wychodzą też kolejne fakty z życia zatrzymanego. 

Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do znajomych Jakuba A. ze studiów, rozmawiali też z jego sąsiadami i członkami wspólnoty wyznaniowej. Koleżanka zatrzymanego twierdzi, że „Kuba był miły i sympatyczny”. Mężczyzna studiował zarządzanie na Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu.

– Imponował mi swoją wiedzą. Ale nie wyróżniał się z tłumu jakoś bardzo – opowiada SE jeden z kolegów Jakuba A. I dodaje, że nie podejrzany nie miał dziewczyny, anie też specjalne nie zabiegał o względy płci pięknej. Ostatecznie Jakub A. rzucił studia i wyjechał do pracy do Irlandii, gdzie prawdopodobnie poznał matkę Kristiny. Po powrocie do kraju zaczęli się potajemnie spotykać ze sobą.

Czytaj także: Pogodowy ARMAGEDON – ostrzeżenie dla całej Polski! ZOBACZ, co się stanie

Znajoma Agnieszki – matki zamordowanej dziewczynki – mówi, że kobieta często znikała na weekendy, twierdząc, że jeździ do Wrocławia na zaoczne studia z psychologii. Dość wspomnieć, że po powrocie z Irlandii na ten sam kierunek i uczelnię zapisał się właśnie Jakub A.

Z czasem mężczyzna coraz częściej bywał w Mrowinach i zostawał u Agnieszki na noc. Zatrzymany 22-latek zezna potem policjantom, że zabił Kritinkę, ponieważ stanowiła dla niego przeszkodę na drodze do zbudowania związku z jej matką…

Zabójstwo 10-letniej Krisitny

Ciało zamordowanej dziewczynki odnalazł dwa dni temu przypadkowy przechodzień, spacerujący po lesie w okolicach Pożarzyska (gmina Żarów).

Mogę powiedzieć, że przyczyną zgonu były rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Ran było wiele. Niezależnie od tego ujawniono ślady, że zbrodnia miała podłoże seksualne. 

– mówił na konferencji prasowej szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Marek Rusin.

Trwająca pół doby sekcja zwłok wykazała, że zbrodnia miała podłoże seksualne. Lekarze medycyny sądowej stwierdzili również, że Kristina zginęła w wyniku kilku ciosów zadanych ostrym narzędziem.

Źródło: se.pl / Mały Dziennik 

Komentarze

Zobacz także

MŁODY chłopak nie żyje! Wpadł do SILOSU w pracy. Prokuratura oskarża PRACODAWCĘ o…

Tam handel ludźmi kwitnie w najlepsze. Migranci sprzedawani są na "targach niewolników" prawie za grosze

Redakcja malydziennik

Uważaj z tą zabawką! Figdet Spinner zaklinował się dziewczynce w gardle

Redakcja malydziennik
Ładuję....