WYDARZENIA

Kiedyś Peter, dziś Patricia. A to wszystko w… dziesiątej dekadzie życia

Weteran wojenny został kobietą. W wieku 90 lat zdecydował się na terapię hormonalną, by jak najbardziej upodobnić się do kobiety.

Jak wspomina, o byciu kobietą zaczął marzyć jako trzyletnie dziecko. Nikomu swojego sekretu nie zdradzał, bo bał się reakcji otoczenia. Obawiał się, że ze względu na swoje pragnienia, zostanie poddany terapii wstrząsowej. Dopiero rok temu udało mi się zmienić dokumenty, w których już oficjalnie widnieje jako Patricia Davies.

 

Mężczyzna walczył na Dalekim Wschodzie, w Indiach, w Afryce Wschodniej i Palestynie. Był także żonaty. W 1987 roku ujawnił żonie swoją tajemnicę. Kobieta przyjęła ją ze zrozumieniem, mężowi kupowała biżuterię i kobiece ubrania, by mógł w domu je zakładać.

 

W tej chwili Peter, a obecnie Patricia, przyjmuje żeńskie hormony. Po ulicach chodzi w kobiecych ubraniach. Wspomina, że jego ciotka zmarła w wieku 104 lat, ma więc nadzieję, że geny po niej odziedziczył i jeszcze przez długie lata będzie mógł funkcjonować jako kobieta: „Dopiero teraz czuję, jaki ciężar został zdjęty z moich ramion” – mówi Patricia.

 

Przez długi czas nie obnosiłam się ze swoją przemianą. Z czasem powoli zaczęłam zdradzać mój sekret niektórym sąsiadom. Ich reakcja była fantastyczna. Mówili mi, że mam się niczym nie martwić. Najważniejsze, że jestem teraz szczęśliwa” – opowiada emerytowany żołnierz.

 

Przez wiele lat byłam przygnębiona, teraz jestem szczęśliwa, akceptuję się jako kobieta. Tego chciałam przez całe życie”. 

Źródło: www.mirror.co.uk

Komentarze

Zobacz także

August Agbola O’Brown to jedyny czarnoskóry uczestnik Powstania Warszawskiego. Właśnie odnaleziono jego grób

Redakcja malydziennik

13-letnia bohaterka. Miała 10-lat, gdy ojczym zaczął ją gwałcić. Zaszła w ciążę. „Gdybym ją abortowała, świat straciłby wspaniałą osobę”

Redakcja malydziennik

Antynatalizm i jego wyznawcy to jedno z największych zagrożeń współczesnego świata!

Redakcja malydziennik
Ładuję....