CYWILIZACJA

Kiedy wreszcie skończą się masowe gwałty islamistów?

W północnej Anglii zakończył się kolejny proces gwałcicieli – młodych muzułmanów, pochodzenia głównie pakistańskiego, którzy seksualnie wykorzystywali, zmuszali do prostytucji, upijali i narkotyzowali brytyjskie, białe dziewczynki. „Białe” jest określeniem używanym przez brytyjskie media, w odróżnieniu od „azjatyckich”, czyli „muzułmańskich” – pisze Grzegorz Lindenberg na euroislam.pl.

Była to kolejna sprawa muzułmańskich grup gwałcących brytyjskie dziewczynki. Jednak sytuacja w Anglii powoli się zmienia, chociaż kosztem kolejnych setek dzieci. O tych zmianach wspomnę w dalszej części tekstu, najpierw przypomnę dotychczasowe procesy.

To już czwarty proces

Tym razem sprawa dotyczyła Newcastle. Siedemnastu mężczyzn i jedną kobietę (nie-muzułmankę) uznano winnymi przestępstw popełnianych na ponad dwudziestu dziewczynkach. Jednak poszkodowanych dziewczynek było znacznie więcej. Proces w Newcastle był czwartym procesem w tym rejonie (dwa hrabstwa na granicy ze Szkocją) od 2015 roku, ale pierwszym, o którym mogły pisać media. Poprzednie trzy były utajnione, żeby „nie wywoływać uprzedzeń wśród sędziów w kolejnych procesach”. Dlatego dopiero teraz policja ujawniła, że w toczących się od 2014 roku postępowaniach (policyjnej operacji w rejonie nadano kryptonim „Sanctuary”, a operację w samym Newcastle prowadzono pod kryptonimem „Shelter”) aresztowano 460 osób, a skazano w sumie 108 osób. Natomiast poszkodowanych dziewczynek było co najmniej 700 (udowodniono 278 przypadków). Co najmniej, bo po opublikowaniu informacji o procesie w Newcastle na specjalną gorącą linię zaczęły dzwonić kolejne poszkodowane.

Podobne sprawy, z udziałem muzułmanów głównie pakistańskiego i somalijskiego pochodzenia, toczyły się już w innych miastach północnej Anglii.

O najgłośniejszej, z Rotherham z 2015 roku, pisaliśmy wielokrotnie (m.in. tu). Tam przez kilkanaście lat zgwałconych zostało przynajmniej 1400, a prawdopodobnie 2000 dziewczynek. Skazano w sumie dwadzieścia pięć osób.

W roku 2013 w Oksfordzie skazano siedmiu mężczyzn za seksualne wykorzystywanie 370 dziewczynek.

W roku 2012 w Rochdale było dziewięciu skazanych w sprawie 47 dziewczynek.

Było też kilkanaście mniejszych spraw w innych angielskich miasteczkach.

Sprawcy, ofiary i sposoby działania są wszędzie bardzo podobne. Ofiarami są nastolatki, na ogół w wieku 14-15 lat, ale bywają i młodsze. Dorośli, młodzi mężczyźni zaprzyjaźniają się z nimi, flirtują, a potem namawiają albo zmuszają do uczestniczenia w „sesjach”, czyli imprezach, na których dziewczynki są pojone alkoholem, narkotyzowane i gwałcone. Potem zmuszane są one do powtarzania seksu „dobrowolnie” albo pod przymusem, zmuszane do prostytucji i narkotyzowania się (często aż do popadnięcia w nałóg), pod groźbą ujawnienia wszystkiego rodzicom i znajomym. Ofiarami często są dziewczynki z rodzin z marginesu albo przebywające w izbach dziecka czy w rodzinach tymczasowych. Jednak równie często są to dziewczynki z normalnych rodzin, które dają się oczarować młodym, przystojnym, starszym od nich azjatyckim mężczyznom, deklarującym miłość i szaleńcze oczarowanie – po których przychodzi sesja z narkotykami i gwałtem.

Tym razem policja interweniowała

Chociaż sprawa z Newcastle wygląda na identyczną jak trzy poprzednie, w Anglii coś się jednak powoli zmienia w kwestii politycznej poprawności, zarówno policji jak i polityków.

W przypadku poprzednich miast zarówno policja, jak i opieka społeczna starały się nie dostrzegać muzułmańskiego pochodzenia sprawców. Czasem nawet uznawano zgłaszające gwałty dziewczynki za „rasistki”, nie podejmując dalszego postępowania z obawy przed oskarżeniem o rasizm za prowadzenie dochodzenia wobec grupy wyłącznie azjatyckich (muzułmańskich) mężczyzn. Również w czasie ostatniej operacji jeden z policjantów został zawieszony, ponieważ odmówił wszczęcia postępowania po zgłoszeniu gwałtu dokonanego przez Pakistańczyka, ale to był pojedynczy przypadek.

W rejonie Newcastle policja zadziałała profesjonalnie. Szeroko zakrojona „Operacja Sanktuarium” była efektem zgłoszenia się dwóch poszkodowanych dziewczynek pod koniec 2013 roku. Nie zanotowano, oprócz jednego wspomnianego przypadku, prób utrudniania śledztwa czy obwiniania ofiar. Dochodzenia i procesy prowadzono najwyraźniej sprawnie, skoro w ciągu dwóch lat zatrzymano ponad czterysta osób, a ponad sto skazano. Proces z Newcastle był już ostatnim z czterech, wszyscy podejrzani zostali postawieni przed sądem.

CAŁOŚĆ CZYTAJ TUTAJ

Źródło: euroislam.pl

Komentarze

Zobacz także

Ojcowie, bądźcie wzorem dla swoich dzieci!

Redakcja malydziennik

Europa jest zagrożona rozpadem! Czy można coś jeszcze zrobić, żeby to powstrzymać?

Redakcja malydziennik

No i doczekał się Hugo-Bader reakcji na ksenofobiczną i rasistowską akcję na Marszu Niepodległości

Redakcja malydziennik
Ładuję....