VIDEO WYDARZENIA

KATASTROFA! Dwa niemieckie myśliwce zderzyły się w powietrzu (WIDEO)

samolot, myśliwce

24 czerwca dwa myśliwce Eurofighter niemieckiej Luftwaffe zderzyły się w powietrzu. Do katastrofy doszło w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie.

Myśliwce zderzyły się ok. godz. 14 czasu lokalnego, jednak wciąż nie odkryto przyczyny wypadku. Jeden z samolotów spadł w lesie w okolicy miejscowości Jabel, a drugi nieopodal wioski Nossentiner Huette. Obie miejscowości są od siebie oddalone o około 10 kilometrów.

 

CZYTAJ TAKŻE: ROZPAD KONFEDERACJI. Odchodzą czołowi członkowie!

 

Niemiecka agencja DPA poinformowała, że jednego z pilotów znaleziono żywego, wiszącego na drzewie. Wciąż trwają intensywne poszukiwania pilota drugiego samolotu. Ponadto Luftwaffe tłumaczy, że dwa samoloty, które zderzyły się ze sobą, leciały w szyku składającym się z trzech samolotów

Dwa miesiące temu niemiecki magazyn “Spiegel” podawał informacje, że są tylko 4 sprawne i używane odrzutowce typu Eurofighter. Pozostałe 124 cierpią na poważne usterki i nie wykorzystuje się ich do operacji wojskowych niemieckich sił powietrznych Luftwaffe. Być może dwa myśliwce, które się zderzyły, także posiadały poważne usterki.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl/ foto Facebook.com

 

 

Komentarze

Zobacz także

Nikki urodziła Star, ale jest jej tatą, a Louise był mężczyzną, a jest jej mamą. Star nie ma określonej płci

Redakcja malydziennik

UWAGA! Pomóż policji znaleźć tego zboczeńca. Molestował kilkulatkę na zakończenie roku szkolnego!

Redakcja malydziennik

O krok od tragedii. 7-latek wymknął się dziadkowi i pojechał rowerem na…

Redakcja malydziennik
Ładuję....