RELIGIA

Kard. Sarah twardo o rozwydrzonych imigrantach! Zdemaskował masoński spisek!

Nie można podważać prawa narodu do rozróżnienia uchodźcy od imigranta ekonomicznego, który nie identyfikuje się z kulturą kraju, w którym chce zamieszkać – powiedział w Warszawie Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów kard. Robert Sarah.

W niedzielę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbył się Międzynarodowy Kongres Ruchu "Europa Christi".

 

Kard. Sarah stwierdził, że Polska odmawia przyjęcia "logiki relokacji przepływów migracyjnych", którą "niektórzy chcą jej narzucić". Jednocześnie hierarcha podkreślił, że każdy migrant jest bytem ludzkim i należy go szanować jednak zaznaczył, że sytuacja staje się trudniejsza, jeżeli "jest innej kultury, innej religii i służy jako pretekst do relatywizacji absolutnej wartości samej w sobie, jaką jest dobro wspólne narodu".

 

Kardynał Robert Sarah stwierdził, że nie można podważać "prawa każdego narodu do rozróżnienia uchodźcy politycznego, czy religijnego, który musi uciekać ze swojej ziemi" od "imigranta ekonomicznego, który chce zmienić miejsce zamieszkania, jednak nie czerpiąc, nie identyfikując się, nie czyniąc własną kultury, w której zamieszka". W tych delikatnych słowach zawiera się sedno problemu z imigrantami. Są bezczelni, roszczeniowi, agresywni i epatują swoją prymitywną kulturą gwałtu na kraje, w których się znajdują. Nie chcą się asymilować.

 

"Ideologia liberalnego indywidualizmu promuje mieszanie się, które ma zatrzeć naturalne granice ojczyzn, kultur, i prowadzi do świata postnarodowego i jednowymiarowego, w którym jedynymi kryteriami będzie konsumpcja i produkcja" – zaznaczył kard. Sarah.

 

Tym samym kardynał potwierdził pojawiające się już od dłuższego czasu w internecie informacje o tym, że kryzys migracyjny był celową masońską robotą. Akcją zaplanowaną w celu zniszczenia państw narodowych i chrześcijańskiego charakteru Europy. Bracia przeklęci po raz kolejny próbują podnosić rękę na Kościół Katolicki i jego owczarnię. I po raz kolejny ponoszą klęskę!

Źródło: gosc.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Ojciec Rydzyk ostrzega: trwa "rewolucja anty-Kościoła" i "nowy sposób inwazji marksizmu i neomarksizmu"

Redakcja malydziennik

ZOBACZ inspirujący filmik ze słowami Franciszka <POLSKIE NAPISY>

Redakcja malydziennik

Dzielenie się, współczucie, ryzyko. Uczynki miłosierdzia według Franciszka

Redakcja malydziennik
Ładuję....