POLITYKA

Kapłan o wydarzeniach w Polsce: Niedawno uznaliśmy Jezusa jako Pana i Króla. Oczywiste, że osobom, w których działają siły zła, taka sytuacja podobać się nie może!

Niedawno, jako naród, uznaliśmy Jezusa Chrystusa jako Pana i Króla. Jest oczywiste, że osobom, w których działają siły zła, taka sytuacja podobać się nie może – tak o sytuacji w Polsce napisał na swoim Facebookowym koncie ks. Sławomir Kostrzewa, znany charyzmatyczny kapłan.

Niedawno, jako naród, uznaliśmy Jezusa Chrystusa jako Pana i Króla. Jest oczywiste, że osobom, w których działają siły zła, taka sytuacja podobać się nie może – podkreślił ksiądz Kostrzewa.

 

I dodał, że „niedługo przyszło nam czekać na ich odpowiedź”. – Podjęli kolejną próbę zniszczenia naszego kraju. Udowodnienia, że przemocą i kłamstwem są w stanie obalić naród – napisał kapłan. W swoim wpisie zaznaczył jednak, by nie obawiać się ich działania. – Nie łudźmy się, to im się nie uda. W końcu walczą teraz nie przeciwko ludziom, ale przeciw samemu Chrystusowi Królowi. Czy mogą wygrać tę wojnę? Nigdy. Trwajmy na modlitwie – szczególnie za tych ludzi – i nie dajmy odebrać sobie pokoju serca ani zasiać wzajemnej nienawiści. Jezus Chrystus – Król i tym razem zwycięży i ocali to, co Jemu powierzone. Stoi za nami także Jego Matka- Maryja, Królowa Polski – podkreślił ksiądz.

 

A na koniec zaapelował o to, by się nie lękać, ale odmawiać różaniec.

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Skandal! Rosja blokuje upamiętnienie żołnierzy AK

Redakcja malydziennik

Ten filmik to prawdziwa masakra "nadzwyczajnej kasty"! Zobacz spot o polskich sądach!

Gazeta Wyborcza ma kłopoty, OGROMNE KŁOPOTY! Spadek sprzedaży na łeb, na szyję!

Redakcja malydziennik
Ładuję....