POLITYKA

Kapelan nowojorskiej Policji wyprorokował zwycięstwo Trumpa. Teraz mówi o rzeczach, jakie Bóg szykuje dla USA za sprawą Trumpa

Kiedy, jeszcze w 2015 roku kapelan nowojorskiej policji John Natale przepowiadał zwycięstwo Trumpa wielu pukało się w głowę. Teraz, gdy zapowiada on kolejne wydarzenia związane z prezydentem traktuje się go już poważniej.

Natale przekonuje, że po pierwszych objawieniach przyszły następne, i teraz ma on wizje dotyczące ośmiu lat rządów Donalda Trumpa. W obrazach przekazywanych mu, jak twierdzi, przez Boga, dostrzegać ma on „wielkie rzeczy” przygotowywane przez Boga dla Stanów Zjednoczonych. Jakie?

 

– Najważniejszą rzeczą jest miłość. Bezwarunkowa miłość. Jedyną rzeczą, jaką Bóg chce objawić w naszym narodzie, jest bezwarunkowa miłość – zapewnia Natale.

 

Zdaniem kapelana nowojorskiej policji, jeśli Bóg ma wspierać USA, konieczne jest także pełne wsparcie prezydenta dla Izraela. – To nie może być wsparcie na 50 procent, na 75 procent, ale na sto procent – przekonuje.

Źródło: HelloChristian.com/Charismanews.com

Komentarze

Zobacz także

Fatalna kraksa autobusu w Niemczech, pojazd DOSZCZĘTNIE spłonął. Policja nie wie, co stało się z 17 osobami, pozostałe…

Jak lewicowa pedagogika wstydu przyczynia się do antysemityzmu i niszczy Polskę

Redakcja malydziennik

"Polskie sądownictwo, to jest jeden gigantyczny skandal i z tym skandalem trzeba skończyć”. Kaczyński zapowiada ZMIANY! Będzie gorąco!

Redakcja malydziennik
Ładuję....