ARCHIWUM WYDARZENIA

„Kaczyński WYP….AJ”. SZOKUJĄCY wpis byłego ministra kultury.

Po tym jak rodzina zmarłego Pawła Adamowicza zaapelowała o zaprzestanie brutalizacji debaty publicznej, zapanowała względna „kultura” we wpisach polityków. Oczywiście jak zawsze są wyjątki od reguły i jednym z tych, którzy wyłamali się, był Andrzej Celiński, nota bene były minister kultury.

„Dociera. Powoli dociera. On naprawdę nie żyje. Kochani! Zacznijcie myśleć. O tym co nasze. Mówiliście, fałszywie – najpierw przeprosić. Odpowiadamy – przeproście. Albo spadajcie. W otchłań 'Syberii’. To wasz wybór dziś podstawowy. Jesteście tu, albo tam. POLSKA JEST TU ALBO TAM. Zanim dokonacie tego wyboru jesteście NIKIM. To do Kaczyńskiego, Brudzińskiego, Morawieckich obu i pozostałych. Dzisiaj jesteście jak jakaś wasza dama – Pawłowicz. Zróbcie gest. Albo Was nie ma pośród ludzi, którzy cokolwiek dobrego Polsce chcą zrobić” – napisał polityk, adresując swoje słowa do posłów PiS.

Kolejny jego wpis był już konkretnie zaadresowany. Celiński zaatakował bezpośrednio prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i napisał: „Jarosławie Kaczyński – WYP…J”.

Wpis Celińskiego zszokował internautów, którzy w komentarzach przypomnieli mu, że kiedyś podlegał mu resort kultury.

Różne mogą być oceny ostatnich wydarzeń, jednak mowa nienawiści, agresywna i wulgarna z pewnością pogłębi fatalną sytuację polskiego społeczeństwa. Każdy kto używa takiego języka w debacie publicznej, sam się dyskwalifikuje.

Źródło: naTemat

Fot. Facebook, Wyborcza.pl

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/wczesniej-umorzyl-sledztwo-przeciw-nacjonaliscie-miedlarowi-teraz-rozwikla-sprawe-adamowicza/

Komentarze

Zobacz także

Krwawy zamach nieopodal stadionu. 29 zabitych, 166 rannych

Redakcja malydziennik

Franciszek, rozeznawanie, sztywne zasady moralne i potencjalna destrukcja moralności

Redakcja malydziennik

Trump zaorał równo ONZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....