CYWILIZACJA OPINIE

„Kaczyński WYP….AJ”. SZOKUJĄCY wpis byłego ministra kultury.

Po tym jak rodzina zmarłego Pawła Adamowicza zaapelowała o zaprzestanie brutalizacji debaty publicznej, zapanowała względna „kultura” we wpisach polityków. Oczywiście jak zawsze są wyjątki od reguły i jednym z tych, którzy wyłamali się, był Andrzej Celiński, nota bene były minister kultury.

„Dociera. Powoli dociera. On naprawdę nie żyje. Kochani! Zacznijcie myśleć. O tym co nasze. Mówiliście, fałszywie – najpierw przeprosić. Odpowiadamy – przeproście. Albo spadajcie. W otchłań ‚Syberii’. To wasz wybór dziś podstawowy. Jesteście tu, albo tam. POLSKA JEST TU ALBO TAM. Zanim dokonacie tego wyboru jesteście NIKIM. To do Kaczyńskiego, Brudzińskiego, Morawieckich obu i pozostałych. Dzisiaj jesteście jak jakaś wasza dama – Pawłowicz. Zróbcie gest. Albo Was nie ma pośród ludzi, którzy cokolwiek dobrego Polsce chcą zrobić” – napisał polityk, adresując swoje słowa do posłów PiS.

Kolejny jego wpis był już konkretnie zaadresowany. Celiński zaatakował bezpośrednio prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i napisał: „Jarosławie Kaczyński – WYP…J”.

Wpis Celińskiego zszokował internautów, którzy w komentarzach przypomnieli mu, że kiedyś podlegał mu resort kultury.

Różne mogą być oceny ostatnich wydarzeń, jednak mowa nienawiści, agresywna i wulgarna z pewnością pogłębi fatalną sytuację polskiego społeczeństwa. Każdy kto używa takiego języka w debacie publicznej, sam się dyskwalifikuje.

Źródło: naTemat

Fot. Facebook, Wyborcza.pl

ZOBACZ TEŻ: https://malydziennik.pl/wczesniej-umorzyl-sledztwo-przeciw-nacjonaliscie-miedlarowi-teraz-rozwikla-sprawe-adamowicza/

Komentarze

Zobacz także

Dziecko skazane na przymusowe lekcje religii. Czy to zgodne z prawem?

Redakcja malydziennik

W Polsce powstaje NOWA POLICJA. „Mamy oręż do walki – mówi Inspektor. Zobacz kogo będą ścigać

Redakcja malydziennik

Skandaliczne zachowanie nauczycieli na wycieczce szkolnej

Redakcja malydziennik
Ładuję....