ARCHIWUM

Kaczyński o demonstracjach KOD-ziarzy: to tylko przejściowy incydent!

Jesteśmy przekonani, że to co dzisiaj się dzieje i co zakłóca spokój wielu Polaków, to tylko przejściowy incydent – powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Złożył także życzenia świąteczne wszystkim Polakom niezależnie od ich politycznych poglądów

Prezes PiS w imieniu kierownictwa partii złożył "wszystkim Polakom niezależnie od tego, jakie mają poglądy polityczne" życzenia "miłych, zdrowych, wesołych świąt i dobrego Nowego Roku".

 

"Chcielibyśmy, by to był spokojny, dobry rok, rok rozwoju Polski. Ale chcielibyśmy, aby tego wszystkiego, co jest ludzkim szczęściem było jak najwięcej wśród wszystkich, w rodzinach i w tych, którzy są sami. By każdy Polak mógł później przy końcu tego 2017 r. uważać, że to był rok dobry, byśmy mogli ten rok zapisać dobrze także w polskiej historii. Wierzymy, że tak będzie" – podkreślił.

 

"Jesteśmy przekonani, że to co dzisiaj się dzieje i co zakłóca spokój wielu Polaków, to tylko przejściowy incydent, że pójdziemy dalej, że to będzie droga ku sukcesom, ku lepszej Polsce" – powiedział prezes PiS. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego Trump nie podał ręki Merkel? Jest oświadczenie Białego Domu. A odpowiedź, hmmm, daje do myślenia

Redakcja malydziennik

Zobacz jak się skończyło dla ojca Cipriano spotkanie z …. szatanem!

Redakcja malydziennik

Kingsajz dla każdego!, czyli…

Redakcja malydziennik
Ładuję....