POLITYKA

Kaczyński na miesięcznicy:Na wiosnę przyszłego roku powinno być wszystko jasne i gotowe!

— Przychodźmy tutaj za miesiąc, za dwa i za trzy, i za pięć i w końcu za osiem, nawet tak naprawdę za sześć miesięcy powinno być zrobione to, co miało być zrobione. Wtedy spotkamy się tutaj po raz ostatni i będziemy mogli mówić z całą pewnością, że odnieśliśmy wielkie zwycięstwo — mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas 90. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

— Ja, jak państwo wiecie, przemawiam tu od wielu lat i zawsze gdy mówiłem o naszych celach i nadziejach, mówiłem szczerze i z przekonaniem, że te dobre dni przyjdą. I dziś, mogę powiedzieć, że to przekonanie jest jeszcze mocniejsze. Dziś mamy już, jako Polska, bardzo wiele sukcesów i zbliżamy się jednocześnie do tego momentu, kiedy cele tych marszów zostaną zrealizowane. Upamiętnimy tych, którzy zginęli i prawda o katastrofie smoleńskiej. Przyjdzie ten czas, już niedługo — podkreślił prezes PiS.

 

— Mówiłem, na wiosnę przyszłego roku powinno być wszystko jasne i gotowe. Powinniśmy mieć pomniki i ostatnie raporty tych, którzy dążą do tego , by ustalić prawdę. Powinniśmy móc sobie powiedzieć, że nasza determinacja została nagrodzona wielkimi sukcesem – tym naszym, uczestników marszu i tym największym, odnoszącym się do dziejów i losów naszego narodu — dodał szef partii rządzącej.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Rząd polski rozpoczyna walkę z rasistami

Redakcja malydziennik

Premier Szydło wyrasta na LIDERA w Europie? Na pewno wśród naszych SOJUSZNIKÓW! "Nie zgadzamy się na podział UE"

To był ich koniec. Jednak dzięki nadziei "która z ludzkiego punktu widzenia wydaje się niepewna i niemożliwa do przewidzenia" otrzymali potomstwo – mówił papież

Ładuję....