WYDARZENIA

JUŻ wkrótce WIELKIE NAWRÓCENIE ŻYDÓW! Rabin Kaduri to potwierdził!

Jeden z najbardziej szanowanych rabinów na świecie, Icchak Kaduri napisał przed śmiercią list, w którym ujawnił imię Mesjasza na którego czekają od tysiącleci Żydzi. Według niego brzmi ono Jeszua – Jezus.

W pogrzebie zmarłego w 2006 roku rabina Icchaka Kaduriego wzięło udział 300 tysięcy ludzi. Gigantyczny kondukt żałobny przeszedł ulicami starej Jerozolimy. Mówiono wówczas, że odszedł jeden z najważniejszych żydowskich duchownych XX wieku. Miał – według różnych źródeł – od 106 do 118 lat.

 

Jego współpracownicy od dawna mówili, że Kaduri miał wizję, podczas której rozmawiał z Mesjaszem. Na krótko przed śmiercią rabin postanowił ujawnić jego imię. Zapisał je w liście, który kazał otworzyć rok po swojej śmierci. Wierni z niecierpliwością czekali na wyznaczony dzień. Według Kaduriego imię Mesjasza brzmi: Jeszua = Jezus.

 

Izraelska prasa, która rok wcześniej szeroko rozpisywała się o pogrzebie rabina, dziś już nikt do sprawy nie wraca. Sprawę opisało tylko kilka hebrajskojęzycznych gazet i portal Israel Today. – Nie chcę oczywiście podważać autorytetu zmarłego rabina, ale sprawa budzi wiele wątpliwości – powiedział rabin Jaakow Mosze Poupko z Jerozolimy. – Jeszua to popularne imię wśród Żydów. Nie wiadomo, o którego Jeszuę chodziło rabinowi. Niekoniecznie musiał to być Jezus – dodał.

 

Część zwolenników rabina sugeruje, że list mógł zostać sfałszowany. Według 80-letniego syna zmarłego Dawida Kaduriego, jego ojciec pod koniec życia był w tak złym stanie, że nie mógł go samodzielnie napisać.

 

Dwóch współpracowników rabina, do których dotarł Israel Today, potwierdziło jednak autentyczność dokumentu. Przypominają, że Kaduri zapowiadał rychłe przyjście Mesjasza. „Ludzie się zastanawiają, jak brzmi Jego imię? Wielu je zna, ale nie wierzy, że to jest Mesjasz” – mówił rabin.

 

Sensacyjna informacja o liście rabina wywołała w Izraelu szok. „Czy to oznacza, że rabin Kaduri przeszedł na chrześcijaństwo?”, „Chrześcijanie pewnie teraz tańczą i świętują” – pisali zaskoczeni internauci. – To faktycznie dobra wiadomość – powiedział John Vennari, redaktor naczelny amerykańskiego konserwatywnego magazynu Catholic Family News. – Ale nie oszukujmy się, jeśli Żydzi nie rozpoznali Mesjasza, gdy był wśród nich, tym bardziej teraz w niego nie uwierzą – dodał.

 

Czas Apokalipsy się zbliża, więc…

Źródło: cudajezusa.pl

Komentarze

Zobacz także

WIEMY skąd bierze się autyzm!!!

Redakcja malydziennik

Uwaga użytkownicy tego portalu społecznościowego: nastąpił POTĘŻNY wyciek danych do sieci!

Redakcja malydziennik

Zatrzymać ideologię gender w polskich samorządach

Ładuję....