WYDARZENIA

Już wiemy, kto stoi za PAPIEROSAMI DLA DZIECI

Uff, jednak dzieci nie będą namawiane do palenia. Żadnego sklepu z papierosami dla dzieci nie będzie. W lokalu, który wzbudzał w weekend ogromne emocje, będzie centrum informacji o smogu.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. W miejscu, gdzie miał powstać kontrowersyjny sklep będzie centrum informacji o smogu.  „Każdy mieszkaniec będzie mógł się dowiedzieć, jak radzić sobie ze smogiem” – przekonywał Karol Berkowski, rzecznik prasowy Miasto Jest Nasze.

 

„W Warszawie gdy jest smog, każdy przez tydzień wdycha zawartość paczki papierosów”. Centrum Informacji o Smogu ma być otwarte codziennie przez dwa tygodnie.

 

Wczoraj informowaliśmy, że SMOK ma być innowacyjną marką papierosów po raz pierwszy w historii skierowanych do młodszych odbiorców. Była to informacja zamieszczona na witrynie internetowej marki. 

 

Prezentowane paczki były kolorowe, zachęcające do kupna. "Czemu możemy sprzedawać SMOKi w Polsce? Mamy swój sekret, ale jak donoszą nam klienci, działa tak, jak powinno działać. A mamie powiedz, że to takie kadzidełka ;-)" Ponadto sprzedawane miały być w atrakcyjnych, promocyjnych cenach poniżej 13 zł. 

 

Wydaje się, że dzięki akcji sporo osób dowie się o szkodliwości smogu. Jednak czy przełoży się to spadek szkodliwego zanieczyszczenia?

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

To prawdziwa REWOLUCJA! Zerowy PIT dla 2 milionów Polaków

Redakcja malydziennik

SZOK! Wepchnął STARUSZKA pod METRO. Zapłaci za to surową karę (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Szwedzka policja potrzebuje pomocy w szczególnie wrażliwych obszarach. Sami nie dadzą rady!

Redakcja malydziennik
Ładuję....