WYDARZENIA

Już w pierwszych dniach prezydentury Trump zaczyna ratować życie. Ta decyzja oznacza, że setki tysiące nienarodzonych dzieci będzie mogło się narodzić!

Nie minął nawet tydzień prezydenta Donalda Trumpa, a on już zaczyna realnie ratować życie. W poniedziałkowy ranek podpisał on decyzję blokującą przekazywanie funduszy federalnych na zabijanie dzieci nienarodzonych i promowanie aborcji poza granicami USA.

W największym skrócie decyzja Trumpa oznacza, że nie będzie wolno przekazywać środków federalnych na finansowanie międzynarodowych organizacji aborcyjnych, które promują i przeprowadzają aborcję poza granicami USA. 

 

– Życie jest wspaniałym i świętym darem, i musimy robić wszystko, by je chronić – komentował decyzję prezydenta republikanin Michael Burgess, przewodniczący komitetu ds. zdrowia Izby Reprezentantów. – Cieszę się z tej ważnej decyzji prezydenta – dodał. Demokraci potępili prezydenta za uleganie „niebezpiecznej obsesji”.

 

A my możemy powiedzieć tylko tyle: Brawo Panie Prezydencie. Ta decyzja oznacza, że wiele dzieci będzie mogło się urodzić i wiele kobiet nie będzie cierpieć na skutek syndromu postaborcyjnego. Bogu niech będą dzięki za tą decyzję. A polscy politycy niech się uczą, co jest naprawdę ważne!

Źródło: TheHill.com

Komentarze

Zobacz także

Zobacz w jaki sposób otwierasz się na działanie demona! MOCNE!

Redakcja malydziennik

Ponad 70 lat myślał, że jako jedyny ocalał z Holocaustu. Tymczasem… Będziecie płakać razem z Elijahu

Redakcja malydziennik

Te tatuaże są bardzo niebezpieczne! I nie chodzi tylko o duchowość

Ładuję....