ARCHIWUM

Już rok temu Ryszard Petru nagle rozdzielił majątek z żoną… Dziś mu się to przyda?

Rok temu, zaraz po wybirach, Ryszard Petru dokonał prawnego podziału majątku i zdecydował się na rozdzielność majątkową z żoną. Wówczas mówił, że nie ma w tym żadnych podtekstów.

– Chcę rozdzielić karierę polityczną od życia prywatnego żony, a także porównać majątek z listopada 2015 roku z majątkiem, jaki będę miał dokładnie za rok. Wtedy zobaczę, czy zaszły jakieś zmiany, jakiś przyrost – tłumaczył wtedy „Super Expressowi” Petru. Wspólnota majątkowa Ryszarda Petru i jego żony ustała 30 października 2015 r. – czyli pięć dni po wyborach parlamentarnych, a dwa tygodnie przed złożeniem oświadczenia o posiadanym majątku. Co zostawił sobie? Sporo, bo jego majątek wart jest ok. 3,6 mln zł.

 

Lider Nowoczesnej posiada trzy mieszkania, z tego jedno blisko 200-metrowe warte prawie milion złotych. Świetnie też zarabia na swojej jednoosobowej działalności gospodarczej Ryszard Petru Consulting – aż 1,7 mln zł rocznie! Jego żona, jak wynika z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, jest pełnomocnikiem tej firmy.

 

Polityk nie chciał ujawnić, jaki majątek przepisał na żonę. – To sprawy prywatne – uciął temat w „SE”.

Źródło: Se.pl

Komentarze

Zobacz także

Czy to znak od Boga? W Medjugorie na niebie pojawiło się TO!

Redakcja malydziennik

Ktoś z bliskich współpracowników Hillary Clinton blokuje śledztwo w sprawie morderstwa. Szokujące doniesienia!

Redakcja malydziennik

To facet wymyślił teorię walki płci. Tyle, że Engelsa się wstydzicie. Terlikowski miażdży feministki! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....