WYDARZENIA

Już jest! „Maluch” dla Toma Hanksa gotowy. I zachwyca

Prezentacja "Malucha dla Toma Hanksa" zbiegła się w czasie z 61. urodzinami aktora. Bielszczanie odśpiewali Hanksowi "Sto lat", a aktor z telebimu podziękował za życzenia.

Fiat 126p, którego jesienią otrzyma hollywoodzki aktor ma 43 lata i pochodzi z Suwałk. Pojazd kosztował 8,5 tys. zł., a jego zakup sfinansował Rafał Sonik. Auto przeszło gruntowny remont. Pojazd trafił najpierw do mechaników z BB Oldtime Garage, a następnie w ręce specjalistów od nadawania wnętrzu auta unikatowego kształtu z firmy Carlex Design.

 

Samochód jest biały, z jasnozielonym wnętrzem, ze skórzaną tapicerką, specjalnie dobranym lakierem, z przyciskami i przełącznikami pokrytymi srebrem i inspirowanymi maszyną do pisania, z ręcznie wykonanymi drewnianymi elementami oraz z motywami nawiązującymi do kolorystyki Bielska-Białej – tak wygląda nowy samochód Toma Hanksa.

 

W maluchu znalazły się m.in. klawisze z maszyny do pisania, których pasjonatem jest Hanks. Zostały użyte jako włączniki w samochodzie. Fiat nabrał nieco ekskluzywny charakter. W pojeździe nie zabrakło też detali nawiązujących do Bielska Białej. Logo miasta umieszczone zostało na drążku zmiany biegów.

 

Samochód na przełomie września i października ma zostać przetransportowany do Stanów Zjednoczonych. 

 

Źródło: se.pl, Facebook/Gemini Park Bielsko-Biała

Komentarze

Zobacz także

Terrorysta z Berlina po zamachu spokojnie przekroczył dwie granice i przebywał w trzech państwach. To mówi wszystko o bezpieczeństwie w Europie!!!

Redakcja malydziennik

OTO jak dobrze pokonać skuteczność magii! WAŻNE!

Zjedli małpę. Film opublikowali w sieci

Redakcja malydziennik
Ładuję....