WYDARZENIA

Jezus uratował ją przed samobójstwem. Poznaj niezwykłe świadectwo byłej muzułmanki

Nikki Tayebian nie zapomni tego do końca życia. Kiedy była na skraju depresji, zobaczyła Jezusa. Przyszedł do niej, by uchronić ją przed samobójstwem.

Nikki Tayebian to była muzułmanka. Dziewczyna studiuje w Kalifornii, ale wakacje spędza z rodziną w Teheranie. Podczas pobytu w rodzinnym kraju, przeszła załamanie nerwowe, czuła się samotna i beznadziejna. Była bliska odebrania sobie życia. 

 

„Całymi dniami leżałem w łóżku w zimnym pokoju w domu mojej rodziny. Chciałam cały czas być sama, celowo "- napisała w jednym ze swoich artykułów w „The College Fix”. „Samotność była moją jedyną pociechą, w pewnym momencie jednak ogarnęła mnie panika i wielki niepokój. Nie wiedziałam, co się dzieje”. 

 

I wtedy stało się  coś niezwykłego. Nikki zobaczyła Jezusa: "Zamknęłam na chwilę oczy i wtedy zobaczyłam obraz. Moje powieki otworzyły się i spytałam, czy zobaczyłam coś prawdziwego” – napisała Tayebian. "Szybko je zamknąłem i powoli uśmiech rozlał się po mojej twarzy. Przede mną w ciemnościach stal Jezus. Słyszałam wyraźnie, jak mówił: „Chodź za mną””. 

 

Od tego momentu wszystko się zmieniło w życiu tej młodej dziewczyny. Wróciła na studia do Kalifornii i zaczęła szukać.. Poznała wyznawców Jezusa, zaczęła chodzić do kościoła: "Początek mojej podróży był trudny” – wspomina i jest wdzięczna Jezusowi za uratowanie jej życia. 

 

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Robimy zrzutkę chusteczek dla zwolenniczek aborcji. Ponoć są…

Redakcja malydziennik

Kpił z życia i śmierci prezydenta. Teraz się tłumaczy

Redakcja malydziennik

Rosyjska rodzina kanibali! Spałaszowali 30 osób?

Redakcja malydziennik
Ładuję....