ARCHIWUM

Jewish Defense League MOCNO: "Nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce."

Jewish Defense Language wystosował krótkie oświadczenie nt. zmian wymiary sprawiedliwości dokonywanego przez obecny, demokratycznie wybrany rząd Polski. Czytamy w nim pełne poparcie dla reform rządu PiS ws. wymiaru sprawiedliwości i mocną krytykę działania fundacji Otwarty Dialog i opozycji.

OŚWIADCZENIE Jewish Defense League

Jewish Defense League Polska z wzmożonym zainteresowaniem obserwuje działania tzw. opozycji oraz Fundacji Otwartego Dialogu a zwłaszcza poczynania samej fundacji, gdzie większość darczyńców to osoby z bardzo wschodnio – brzmiącymi nazwiskami.

 

Ponadto Fundacja której Pani Prezes jawnie odwołuje się do inspiracji faszystowskim banderyzmem i publikuje swoje zdjęcia z  Soros’em, upublicznia " instrukcje krok po kroku " jak zorganizować majdan w Polsce.

 

Stanowisko JDL zgodnie z naszym mottem "Never Again " jest jasne: nigdy nie dopuścimy aby Soros wspólnie z osobami o wartościach faszystowskich dokonały czegokolwiek w Polsce.

 

Polska w swej historii już przez faszyzm i komunizm aż nadto wycierpiała dlatego także z całą stanowczością popieramy działania legalnie wybranego rządu Rzeczpospolitej Polskiej.

Z Poważniem,
Jewish Defense League

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Teraz wszystko w rękach prezydenta

Redakcja malydziennik

ZUUUUO!!! Babcia doniosła, przerobili klasy na konfesjonały, bo szkoła teraz spowiada!

Redakcja malydziennik

W Polsce powstanie pierwsza elektrownia ATOMOWA?

Redakcja malydziennik
Ładuję....