RELIGIA

„Jesteście kochani”. Biskup zwraca się do terrorystów mordujących chrześcijan z niezwykłym przesłaniem!

Terroryści są kochani przez Boga, nie za to, co robią, ale dlatego, że są stworzeni do wielkich rzeczy – mówi biskup Angaelos, biskup Kościoła Koptyjskiego w Wielkiej Brytanii.

Hierarcha zwracając się do terrorystów, którzy skazują na męczeństwo kolejnych Koptów przypominał, że każdy z nich jest ukochanym dzieckiem Boga. – Jesteście kochani. Okrutne i śmiercionośne przestępstwa, które popełniasz są obrzydliwe i budzące nienawiść, ale Wy jesteście kochani – mówił biskup. 

 

– Jesteście kochani przez Boga, waszego Stwórcę, który stworzył was Swój obraz i podobieństwo, i umieścił was na Ziemi, byście czynili wielkie rzeczy, zgodnie z Jego planem dla całej ludzkości – podkreślał biskup.

 

A dalsza część jego wypowiedzi była jeszcze mocniejsza. – Jesteście kochani przeze mnie i miliony takich jak ja, nie za to, co robicie, ale za to, co możecie zrobić, jako cudowne stworzenia Boże, które zostały stworzone wraz z całą rzeczywistością. Jesteście kochani, bowiem ja, i my, wierzymy w nawrócenie – podkreślał biskup. 

 

– Wierzymy w nawrócenie, bowiem codziennie jesteśmy nawracania z naszych ludzkich słabości i grzechów ku życiu w mocy i prawości – mówił. – Wiemy w nawrócenie ponieważ cała przekaz Krzyża i Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa ma służyć wyrwaniu ludzi z więzów grzechu i śmierci ku wolności i życiu wiecznemu – dodał.

 

Hierarcha zaznaczył, że ma świadomość, iż ten przekaz nie jest zgodny z tym, czego oczekują ludzie, ale to… „przekaz chrześcijański”.

Źródło: CatholicHerald.co.uk

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Już jutro BĘDZIE REALIZOWANY POMYSŁ SAMEGO … DUCHA ŚWIĘTEGO!

Redakcja malydziennik

Papież mocno o Kościele: to nie drużyna piłkarska, która zabiega o kibiców

Redakcja malydziennik

Tylko u nas!!! INFLUENCERKA Zakochana w JEZUSIE zdradza KIM jest NAPRAWDĘ!?

M. A.
Ładuję....