CYWILIZACJA

"Jestem ciężko chory, ale z tym da się żyć". Polityk bardzo szczerze o swojej chorobie

Tak szczerze o swojej chorobie Michał Kamiński jeszcze nie mówił. W rozmowie z Łukaszem Mężykiem w programie „Kto nami rządzi” na Wirtualnej Polsce opowiedział m.in. o swoich zmaganiach z cukrzycą.

– Jestem ciężko chory, ale to jest cukrzyca, z tym da się żyć – przyznał polityk, który ze względu na problemy zdrowotne i ograniczenia w diecie znacznie schudł. – Muszę z tym żyć i staram się sobie z tym radzić – wskazał poseł. Jak zaznaczył, pogodził się z dietą i innym sposobem życia, które wymogła na nim choroba.

 

– To jest taka wiadomość, którą chciałbym każdemu, kto nas ogląda, a kto ma taki problem z cukrzycą, powiedzieć. Trzymajmy się, z tym można żyć – zwrócił się do internautów Kamiński. 

 

Jak podkreślił, gdy sam trafił do szpitala, miał tak wysoki poziom cukru, że musiał zostać pod obserwacją. – Ale wyszedłem z tego. Dzisiaj już nawet nie biorę proszków, jestem na samej diecie – zdradził. 

 

Kamiński, który blisko współpracował z Ewą Kopacz podczas ostatniej kampanii wyborczej przyznał też, że to była premier – z zawodu lekarz – zauważyła u niego pierwsze niepokojące symptomy.

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Paliwo w Polsce droższe niż w Niemczech. Tego jeszcze nie było

Redakcja malydziennik

SKANDAL! Chcą abortować dwudziestotygodniowe dziecko zgwałconej dziesięciolatki! To nie jest rozwiązanie tej sytuacji

Aż 13 milionów dzieci na świecie nie było ani razu…

Ładuję....