WYDARZENIA

Jest taki kraj, który ogłosił się wolnym od Zespołu Downa. Każde dziecko jest tam zabijane!!! KAŻDE!

Islandia ogłosić się już może krajem wolnym od Zespołu Downa. Ale powodem nie jest jakiś gigantyczny sukces medycyny, ale… masowa likwidacja dzieci, u których Zespół Downa zdiagnozowano. Jak wynika z tamtejszych statystyk 100 procent takich dzieci, co oznacza KAŻDE Z NICH jest abortowane.

Te porażające dane przedstawił irlandzki ginekolog dr Peter McParland z National Maternity Hospital. – W ciągu ostatnich pięciu lat nie urodziło się na Islandii żadne dziecko z Zespołem Downa – mówił lekarz. I dodawał, że wszystkie one zostały wcześniej abortowane.

 

A pragnienie bycia przestrzenią wolną od Zespołu Downa nie jest wyjątkowe. Dania już ogłosiła, że w ciągu dziesięciu lat stanie się krajem wolnym od tego genetycznego zespołu. I niestety coraz więcej krajów i społeczności chce budować „świat wolny od Zespołu Downa”. 

 

Argumentem za zabijaniem takich dzieci ma być „niska jakość” ich życia. Problem polega tylko na tym, że ludzie z Zespołem Downa wcale nie uważają, że ich życie ma niską jakość. 99 procent z nich uważa swoje życie za szcześliwe. 97 procent lubi siebie takimi jakimi są. 96 procentom podoba się to, jak wyglądają. Zabijania ich nie da się więc usprawiedliwić litością, a wynika ona jedynie z nienawiści do inności.

Źródło: LifeSiteNews/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Zamrożono 14-latkę. Pseudonadzieja uzdrowienia!

Redakcja malydziennik

UWAGA! Czy staroegipscy bogowie władają współczesnym światem?

Redakcja malydziennik

„Dajcie nam meczety, bo inaczej zajmiemy na modlitwę Watykan”

Redakcja malydziennik
Ładuję....