WYDARZENIA

„Jeśli nie przejdziesz na islam zabijemy Twojego syna”

Nie ma przymusu w religii – zapewniają muzułmanie. Tyle, że jest to prawda w krajach europejskich, a w islamskich bywa z tym różnie. Niewątpliwie najgorzej jest w Państwie Islamskim. Tu nikt nie udaje, że jakaś wolność istnieje.

O tym, jak wygląda „nawracanie” opowiada młody iracki chrześcijanin z miejscowości Qaraqosh okolic Mosulu, którego wraz z matką zmuszono do konwersji na islam. 

 

Miejscowość ta została zajęta przez Państwo Islamskie w 2014 roku. od razu zniszczono kościoły. Chłopiec, o imieniu (obecnie) Ismail miał wówczas 14 lat. I to właśnie jego, wraz z matką zmuszono do konwersji. 

 

– Oni powiedzieli mi, że muszę jedynie powiedzieć „nie ma Boga prócz Allaha” i będę muzułmaninem. Ja powiedziałem, że „nie ma Boga prócz Jezusa”, więc mnie spoliczkowali. Byłem bardzo młody – opowiada chłopak. Później przyłożono pistolet do jego głowy. – Powiedzieli do mojej mamy: jeśli nie przejdziesz na islam zabijemy Twojego syna – opowiada chłopak.

 

BSz/JihaWatch

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

W dwa miesiące wyprał mózgi zamachowcom! Poznaj szalonego muzułmańskiego duchownego odpowiedzialnego za zamach w Barcelonie!

Redakcja malydziennik

Duma nas rozpiera. Budynek Roku 2016 jest w Polsce. Zobacz, w którym mieście

Redakcja malydziennik

MOCNE! Antychryst nie będzie podobny do Hitlera, ale raczej do … Sorosa!

Redakcja malydziennik
Ładuję....