POLITYKA

Jeden mężczyzna plus jedna kobieta równa się… NIENAWIŚĆ. Tak uważają postępowe portale społecznościowe

Twitter zablokował promocję książki na temat małżeństwa. Powód? Mówienie, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny narusza politykę reklamową portalu.

Pastor Creig Stellpflug, autor książki One Man One Woman na temat chrześcijańskiej wizji małżeństwa, chciał zareklamować swoją książkę na Twitterze. Do tweeta dołączone zostało zdjęcie okładki i link do księgarni internetowej, w której można kupić książkę. 

 

Niestety, Twitter zablokował reklamę, tłumacząc, że promowane treści stoją w sprzeczności z polityką reklamową firmy. W ten sposób  – zdaniem pracowników Twittera – pastor promuje mowę nienawiści. 

 

Stellpflug, oburzony decyzją Twittera, skomentował sprawę. „Christian Post” powiedział: "Moja książka nie jest o nienawiści! Przybliża konserwatywną, chrześcijańską wizję małżeństwa. Czy to jest mowa nienawiści? Naprawdę tak nisko upadliśmy? Moja wolność słowa jest ograniczana tylko dlatego, że promuję chrześcijańskie wartości. Chcecie wiedzieć, gdzie powinniście szukać nienawiści? Ja wam powiem. Tam, gdzie promowane są liberalne programy”.

""

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Rosja znowu atakuje! Chce zdestabilizować wybory w Szwecji

Redakcja malydziennik

Złapiesz się za głowę czytając o tej niemieckiej manipulacji. Co wg Niemców mają Czechy do reparacji wobec Polski?

Redakcja malydziennik

Merkel wściekła na Viktora Orbana! Czy Niemcy zemszczą się na Węgrach?

Redakcja malydziennik
Ładuję....