RELIGIA

„Je…ani bigoci”. Rośnie homoseksualna agresja przeciwko chrześcijanom!

Kościoły w Australii są profanowane przez zwolenników homo-małżeństw i pokrywane antychrześcijańskimi napisami. Powód? Chrześcijanie nie chcą odrzucić zawartej w Piśmie Świętym moralności.

W ubiegłym tygodniu kościoły anglikański i baptystyczny w Melbourne zostały sprofanowane. Agresywni zwolennicy homo-małżeństw napisali na nich „jeb..ani bigoci” oraz „Ukrzyżować głosujących na NIE”. Na innych świątyniach i zborach pojawiły się krzyże wpisane w znak sfastyki.

 

Powodem do takich zachowań jest to, że chrześcijanie różnych wyznań wzywają do tego, by pozostać wiernymi nauczaniu Pisma Świętego i zdrowemu rozsądkowi w sprawie homo-małżeństw. I tego nie są w stanie znieść rzekomi zwolennicy wolności i tolerancji. Gdy ktoś ma inne zdanie, niż oni, kończy się przestrzeń tolerancji i rozmowy.

 

Przekonują się zaś o tym nie tylko wierni sprofanowanych kościołów, ale także katoliccy duchowni. Ostatnio jeden z nich, ks. Morgan Batt został opluty i zwyzywany przez zwolennika homo-małżeństw. Ten ostatni określił kapłana „pier…olonym głosującym na NIE”. 

 

Smutny to przykład tego, jak powoli zaczyna brakować przestrzeni i wolności dla ludzi wierzących. Media jednak i agendy międzynarodowe nadal zajmują się homofobią, a jeśli coś robią w kwestii christianofobii to, co najwyżej ją podsycają. 

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: CatholicHerald.co.uk/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Mówisz komuś: "Zapłacisz mi za to"? NIGDY więcej tego nie rób, bo to jest…

Redakcja malydziennik

(FOTO) SPROFANOWAŁ pomnik papieża Jana Pawła II! Katolicy oburzeni, padły GROŹBY

Redakcja malydziennik

Z lotniska porwano dwóch duchownych, zostali ROZEBRANI, OBRABOWANI, POBICI. O napad podejrzewani są…

Ładuję....