ARCHIWUM

Jakubiak chce zmiany Premiera w Polsce!

– Bardzo dobrze, że dojdzie do rekonstrukcji rządu, świeża krew powinna dodać rządowi energii; myślę, że konieczna jest również wymiana na stanowisku premiera – powiedział we wtorek w RMF FM poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak.

W rozmowie z radiem RMF FM Jakubiak odniósł się do słów premier Beaty Szydło, która na antenie TVN24 zapowiedziała, że "będą zmiany w rządzie". "I bardzo dobrze. Świeża krew powinna dodać rządowi energii, nowych pomysłów i szybszego tempa realizacji tych pomysłów. Takie zmiany nie są destrukcyjne, one powodują, że ewolucja trwa" – ocenił Jakubiak.

 

Dopytywany, jak głęboka powinna być zapowiadana rekonstrukcja, odpowiedział, że ze zmianą premiera. Podkreślił, że "dwa lata to gigantyczny okres pracy" i jego zdaniem "zmęczenie wyraźnie widać". "Myślę, że wymiana na stanowisku fotela premiera jest również konieczna" – stwierdził. Zdaniem Jakubiaka rząd potrzebuje "wyrazistego przywództwa", a – jak dodał – "wydaje się", że prezes PiS Jarosław Kaczyński "bardzo dobrze" do takiej koncepcji pasuje. "Powiem tak: jak nie był pan Kaczyński pewien tego, czy odniesie sukces, to mógł się wahać. Ale dzisiaj, skoro telewizor się włącza na jakimkolwiek kanale i same sukcesy, to czego tu się bać?" – mówił poseł.

 

 

Źródło: RMF

Komentarze

Zobacz także

Kaczyński o Tusku w UE: Obecności osoby z zarzutami z pewnością Unii nie pomoże

Redakcja malydziennik

Kolejne państwo płonie żarem modlitwy. A to wszystko przez Polaków!

Redakcja malydziennik

Testament gekona, czyli jak Wałęsa odpadł od ściany

Redakcja malydziennik
Ładuję....