ARCHIWUM

Jakie kary dla Marka Falenty i kelnerów za ujawnienie ponurej rzeczywistości rządów PO? ZGADNIJ, CZEGO CHCE PROKURATURA!

Afera podsłuchowa ujawniła, jak naprawdę wyglądają rządy PO. "Ch…, d… i kamieni kupa" to najdelikatniejsze określenie tego, co wtedy miało miejsce. A teraz prokuratura chce surowych kar dla tych, których działania przyczyniły się do pokazania prawdy. Zobacz jakich?

Roku i sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata chce prokuratura dla biznesmena Marka Falenty ws. podsłuchów w stołecznych restauracjach. Po 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata dla kelnera Konrada Lassoty i Krzysztofa Rybki.

 

Prokuratura chce natomiast odstąpienia od ukarania kelnera Łukasza N. ws. podsłuchów w warszawskich restauracjach.

 

(PAP) 

 

 

 

 

„zamieszczone na stronach internetowych portalu malydziennik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez malydziennik.pl na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt.1 lit b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.”

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

W Izraelu zbezcześcił krzyż i Jezusa. Protest Chrześcijan

Redakcja malydziennik

Polak został bohaterem Wielkiej Brytanii! Zobacz co zrobił !

Redakcja malydziennik

UWAGA! UJAWNIONO dokumenty na temat: Jak USA chciało zabić Fidela Castro

Redakcja malydziennik
Ładuję....