POLITYKA

"Jak znaleźć punkt G?" – Belgowie uczą zaawansowanych technik seksualnych nawet 7-latków!

Na stronie allesoverseks.be można znaleźć wszystkie porady o seksie: "seks w praktyce", "eksperymentuj z seksem", "pozycje". Rząd flandryjski rekomenduje ją jednak już nawet 7-latkom.

Belgijska strona przynosi pełne spektrum informacji na temat edukacji seksualnej. Nie poprzestaje jednak na słowach, zaprezentowane są ilustracje, szczegółowe opisy praktyk i gadżetów erotycznych. Nie było by w tym nic aż tak dziwnego, gdyby nie proponowany wiek używania strony.

 

Jest ona przeznaczona dla dzieci od 15. roku życia, ale szkoły we Flandrii polecały ją nawet siedmiolatkom. Witryna prowadzona jest przez seksualną służbę zdrowia Sensoa. Dodatkowo rekomendowana jest ona przez "Przewodnik dla młodzieży", który wspierany jest przez flandryjski rząd.

 

Dla dzieci ta strona jest destrukcyjna: oprócz opisu technik, gadżetów, ich wykorzystywania, przedstawia nawet wpływ narkotyków na seks. Mają być to rzetelne informacje na temat seksu. I takie zapewne są, ale kto przypomni młodzieży o odpowiedzialności za drugą osobę? Tu liczy się tylko własna przyjemność.

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Ukraina żąda od Polski wyjaśnień ws. spalenia ukraińskiej flagi na Marszu Niepodległości

Redakcja malydziennik

BRAWO! Nie będziemy płacić więcej za paliwo! Projekt ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych wycofany!

USA na Bliskim Wschodzie popierają… SPRAWDŹ

Redakcja malydziennik
Ładuję....