CYWILIZACJA

Jak zarżnąć inicjatywę ZA ŻYCIEM w trzy miesiące?

Kaja Godek, która stała się twarzą projektu #ZATRZYMAJ ABORCJĘ, swoją postawą wypracowała kazus, którego nigdy nie wolno już powielić w przestrzeni obrony życia.

Trzeba kolejny raz przypomnieć, że punktem wyjścia dotyczącym obrony życia nie jest film „BOTOKS”, na co wskazuje Pani Kaja, a nauczanie i postawa papieża Jana Pawła II. I to jest baza wszelkiego działania w obronie życia, zresztą tak intensywnie prowadzonego i w pełni reprezentowanego przez dr Wandę Półtawską.

Ostatnie ruchy związane z próbą zmiany prawa przeistoczyły się w działanie polityczne i wzmocnienie Ruchu Narodowego, kosztem osłabienia PIS. A twarzą tego staje się lub zawsze była pani Kaja Godek.

Charakterystyczna jest tu forma działalności, oparta na agresji słownej w stosunku do swoich oponentów. To właśnie ta agresja w perfekcyjny sposób jest wykorzystywana do budowania coraz to silniejszej opozycji.

To kolejny przykład, gdzie brak szacunku do człowieka, prowokuje inicjatywy takie jak czarny marsz. Bo tu przy zachowaniu pełni proporcji jest również atak nie tyle na treść związaną z zabijaniem dzieci, co agresywną formę. Niezwykły przykład można było zaobserwować, gdy Gazeta Wyborcza opublikowała artykuł: Aborcja jest OK., wtedy to osoby dalekie od prawicowych poglądów stanęły w opozycji do tego tekstu, nawet Hanna Lis była oburzona.

Dlatego w działaniu warto zachować umiar, choć nie jest to łatwe, zwłaszcza w wydaniu młodego pokolenia „obrońców”, a dobre chęci przemieniają się w piekło, którego lawa coraz mocniejszym strumieniem wypływa w naszą polską przestrzeń.

I tą drogą nic nie uda się osiągnąć. Terrorem słownym i straszeniem prowadzi się do skutków absolutnie druzgocących i zamieniających w perz dorobek ostatnich dziesięcioleci w walce o ludzkie życie. Trzeba w tym działaniu opierać się o sprawdzone autorytety i zdać sobie sprawę, że obecne środowiska, które rozlewają krew z nienawiści do swoich przeciwników, nie stoją po stronie życia, które musi być budowane w duchu miłości i oparte na wzorcach jednoznacznych!

Dziś pani Kaja Godek stała się zakładniczką, którą skutecznie używa się do walki politycznej, z której nie powstanie nic, co będzie owocem miłości, a powstanie jakaś kolejna prawicowa partia polityczna, która zamiast w konkretne działanie, „ubierze się” w hasła, aby reprezentować swoje plany, które jak widać nie mają nic wspólnego z dobrem wspólnym i wolą narodu.

I to co ma miejsce wokół akcji #ZATRZYMAJ ABORCJĘ budzi nieskończone zdumienie, że my ludzie Kościoła daliśmy się wciągnąć w akcję polityczno marketingową. Jednak te wszystkie podpisy były zbierane w dobrym celu z nadzieją na PEŁNY ZAKAZ ZABIJANIA!

Paweł Zastrzeżyński

Komentarze

Zobacz także

Nie ufaj reklamom. Suplementy diety mogą kosztować cię zdrowie, a nawet życie

Redakcja malydziennik

Kolejne państwo nie bawi się z bojownikami ISIS w ciuciubabkę! Za samo dołączenie do terrorystów Norweg trafi do więzienia na…

Redakcja malydziennik

Oto CAŁA PRAWDA o SZKODLIWOŚCI TABLETKI "DZIEŃ PO" (ellaOne). ZOBACZ co się dzieje z kobietą, jak ją zażyje!

Redakcja malydziennik
Ładuję....